Аграрії голосуватимуть за Юлію Тимошенко, – заява Союзу українського селянства

На наступних президентських виборах вітчизняні селяни та фермери підтримають Юлію Тимошенко.

Про це йдеться в заяві Союзу українського селянства, до якого входять Асоціація фермерів та приватних землевласників України, Союз учасників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України та низка інших організацій.

«Рішенням Правління Союзу українського селянства заявляємо про підтримку кандидатури лідера політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Тимошенко Юлії Володимирівни на виборах Президента України в 2019 році», – зазначено у документі.

Своє одностайне рішення правління Союзу пояснює плідною багаторічною співпрацею фермерських організацій з Юлією Тимошенко та її партією. Саме завдяки підтримці «Батьківщини», переконані аграрії, їм вдалося досягти ключових для галузі перемог. Зокрема, зберегти мораторій на продаж землі, забезпечити діяльність сімейних фермерських господарств, напрацювати законодавчі ініціативи задля недопущення захоплення фермерських земель рейдерами, створити спільні штаби для захисту від бандитів.

Також аграрії подякували лідеру партії за ухвалену під час її прем’єрства «Державну програму розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів 2009 – 2012 рр.», яка передбачала найбільшу за всю історію незалежної України фінансову та матеріальну підтримку галузі.

«Українське селянство разом з Юлією Тимошенко пройшло тернистий шлях в новітній історії України. І сьогодні є реальна можливість змінити життя селянина, нації, країни на краще. Подолати бідність, зневіру та несправедливість! Вірю, що разом цю можливість ми не втратимо і зробимо все можливе для вашої переконливої перемоги», – зазначає у зверненні Голова правління Союзу українського селянства Іван Томич.

Нагадаємо, програма відродження вітчизняного АПК буде одним із ключових пунктів Нового економічного курсу – розробленого під керівництвом Юлії Тимошенко плану, який лідер «Батьківщини» презентує в Києві 21 вересня.

Програма передбачає надання фермерам довгострокових беззаставних кредитів під 3% річних зі спеціальним страхуванням ризиків та один фіксований податок на гектар землі.

Стратегічне завдання – забезпечити умови, за яких землероби зможуть торгувати не сировиною, а готовою продукцією.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

День Пам’яті та Перемоги: Юлія Тимошенко вшанувала Героїв Небесної Сотні

День Пам’яті та Перемоги: Юлія Тимошенко вшанувала Героїв Небесної Сотні

«Легко продати те, чого немає на папері», — Вадим Підберезняк

«Легко продати те, чого немає на папері», — Вадим Підберезняк

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29