«Батьківщина» буде жорстко боротись за новий курс управління державою, – Юлія Тимошенко

Фракція «Батьківщина» закликає найближчим часом ухвалити закони щодо деофшоризації країни, пакет соціальних законів та законопроекти щодо надання пільгових умов для роботи аграріїв.

Про це лідер фракції Юлія Тимошенко заявила під час виступу на засіданні Погоджувальної ради керівників парламентських груп та комітетів.

Окрім, цього Юлія Тимошенко поінформувала присутніх, що спільно з ЄБРР фракція «Батьківщина» підготувала два законопроекти №№ 4380 і 4381 щодо деофшоризації, і пропонує у середу їх розглянути в профільному комітеті, а вже у четвер ухвалити в сесійній залі.

«Це фундаментальні законопроекти, які викоренять офшори в нашій економіці України, як кажуть, до ядра землі», – наголосила вона.

Політик обурена тим, що влада жаліється, що начебто не може скасувати податок на пенсії, індексувати зарплати та пенсії і знизити тарифи. Адже при цьому «щодня величезні суми коштів незаконно виводяться з держави».

Юлія Тимошенко також наполягає, щоб у вівторок та четвер на голосування були поставлені пакет з десяти аграрних законів, а саме: щодо пільгової системи оподаткування, введення земель в територіальні межі громад, спеціального оподаткування фермерських господарств, підтримки сімейних ферм, оформлення спадщини у сільській місцевості, продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі до 2020 року.

Парламентар також закликала обрати від опозиції Голову Рахункової палати,  адже в компетенції цієї структури аналіз використання бюджетних ресурсів.

У кулуарах Юлія Тимошенко запевнила журналістів, що команда «Батьківщини» розробила законопроекти для того, щоб змінити «курс на знищення економіки», який проводився попереднім урядом, у тому числі щодо зменшення тарифів.

«Ми будемо за цей принципово новий курс управління державою боротися досить жорстко з новими людьми, які прийшли до влади», – підсумувала лідер «Батьківщини».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» підтримає всеукраїнську акцію протесту, ініційовану Національним штабом захисту рідної землі

«Батьківщина» підтримає всеукраїнську акцію протесту, ініційовану Національним штабом захисту рідної землі

Юлія Тимошенко: Я хочу, аби жінки були такими сильними, щоб їм вдавалося все

Юлія Тимошенко: Я хочу, аби жінки були такими сильними, щоб їм вдавалося все

Юлія Тимошенко: Наше завдання – не дати владі позбавити людей землі

Юлія Тимошенко: Наше завдання – не дати владі позбавити людей землі

Календар новин
Грудень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31