«Батьківщина» доб’ється зниження тарифів на комунальні послуги вдвічі, – Юлія Тимошенко

Уряд має два тижні для того, щоб зменшити тарифи на комунальні послуги вдвічі.
Про це повідомила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в програмі «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер».
«Ми вже поставили уряду вимоги: вдвічі знизити нормативи споживання тепла та газу, ми сподіваємося, що за 2 тижні Яценюк це зробить», — сказала вона.
Юлія Тимошенко також продемонструвала два листи, які направив керівник НКРЕ прем’єр-міністру.
«У листі йдеться про те, що потрібно знизити нормативи споживання газу на одну людину вдвічі. Це означає, що 2 тижні є в прем’єр-міністра, щоб прийняти цю постанову, проект якої йому передав керівник НКРЕ», — повідомила лідер «Батьківщини».
У другому листі керівника НКРЕ, як зазначила Тимошенко, мова йде про «суттєво завищені нормативи споживання тепла на 1 кв. м,  і що треба довести їх до норми».
«Перше, чого ми хочемо добитися, – удвічі знизити нормативи споживання тепла та газу. Це, як мінімум, призведе до зменшення тарифів, які зараз виставили людям, удвічі», — наголосила вона.
На думку Тимошенко, після перегляду норм споживання газу та тепла і усунення корупційної складової тарифи «залишаться не аморальними, не такими, які перетворюються в податок».
З приводу вимог МВФ вона зазначила: «Міжнародний валютний фонд ніколи ніяких дурниць не вимагає. Вони просять: поставте ринково обґрунтований тариф. Тобто такий, який не приносить збитків, це 3 505 гривень за тисячу куб. м. Натомість уряд поставив 7 188 грн. — удвічі більше. МВФ не вимагає сьогодні знімати з людей останню шкіру», — зауважила лідер фракції.
Окрім того, виступаючи в програмі «Подробиці тижня», Тимошенко закцентувала увагу на тому, що зараз в Україні вибрана «помилкова стратегія шокової терапії».
«Батьківщина» залишається членом коаліції, альтернативи якій немає. Але в коаліційній угоді немає такого жорстокого необґрунтованого поводження з людьми. Там не написано, що треба людям затягнути пояси на шию», —  наголосила вона.
Юлія Тимошенко пообіцяла: «Ми будемо робити все для того, щоб припинити таку безглузду соціальну політику, яку назвали шоковою терапією».
«Поки я жива, і поки наша команда працює в політиці, ми не дамо уряду, будучи членами коаліції, так знущатися над людьми», — сказала народний депутат.
Також вона заявила, що, якщо уряд упродовж 2 тижнів не знизить тарифи, «Батьківщина» вимагатиме зниження тарифів у Верховній Раді публічно, «щоб уряд не міг ухилитися від своїх необґрунтованих  і нечесних щодо людей дій».

«Ми вас сам-на-сам з цією бідою не залишимо», — пообіцяла  людям Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

Календар новин
Вересень2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30