«Батьківщина» готова запропонувати Президенту нову бюджетну політику для втілення змін у країні

Юлія Тимошенко закликала Президента та його команду негайно включитись в бюджетний процес і готова запропонувати їм принципово нову бюджетну політику, бюджетну декларацію і державний бюджет.

Про це лідер «Батьківщини» заявила під час брифінгу за результатами Погоджувальної ради.

Голова партії вкотре наголосила на тому, що  люди чекають змін щодо зарплат, тарифів, податків, але уряд зірвав усі терміни. Юлія Тимошенко переконана, усі ці проблеми вирішуються одним документом.

«До 1 червня уряд Гройсмана зобов’язаний був подати бюджетну декларацію на три роки, зокрема і на наступний бюджетний рік. Зараз мав би йти бюджетний процес, який докорінно поміняв би політику бідності, започатковану в останні 5 років і яка так «успішно» проводилася, що зараз щохвилини з України на проживання і роботу в інші країни виїжджає 2 людини. Бюджетний процес не ведеться, подання бюджетної декларації зірвано», – пояснила вона.

Лідер «Батьківщини» застерегла, що на наступний рік і ще на 2 роки вперед закладаються ті самі стандарти бідності, які проводилися в життя останні 5 років.

«Якщо зараз цей процес не зупинити, то на наступний рік будуть закладені мінімальні прожиткові рівні, мінімальні зарплати і пенсії на низькому рівні і люди не відчують змін. Збереження тарифної та податкової політики. Тоді питання: Навіщо були ці вибори?» – риторично запитала політик.

Саме тому Юлія Тимошенко звернулась до президента та його команди з тим, щоб вони включились в процес, інакше «ми отримаємо бюджет на 2020 рік, який «доб’є» економіку України і життя людей».

«У цьому і є зміни, яких всі чекають. Одних декларацій, рекламних плакатів і добрих слів в Інтернеті недостатньо, щоб змінити країну. Слід діяти негайно і ми готові в цьому допомагати», – наголосила вона.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Партія «Батьківщина» вимагає звіту уряду про ситуацію у сфері ЖКГ і пропонує свій план наведення ладу в галузі.

Партія «Батьківщина» вимагає звіту уряду про ситуацію у сфері ЖКГ і пропонує свій план наведення ладу в галузі.

Дорогі первомайці!

Дорогі первомайці!

Партійна конференція: Миколаївська Батьківщина висунула понад 700 кандидатів в депутати різних рівнів

Партійна конференція: Миколаївська Батьківщина висунула понад 700 кандидатів в депутати різних рівнів

Календар новин
Вересень2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30