«Батьківщина» категорично проти об’єднань навколо корупції в уряді та дерибану бюджету

«Батьківщина» виступає категорично проти об’єднань навколо корупції в уряді та дерибану бюджету.

Про це заявив заступник Голови фракції Сергій Соболєв в інтерв’ю журналістам, коментуючи об’єднання БПП, «Народного фронту» і Радикальної партії Ляшка.

«Це об’єднання за інтересами для чергового дерибану держбюджету. Ми в такі ігри не граємо. Якщо це нова парламентська більшість, то треба назвати це парламентською більшістю. Інших варіантів бути не може. Об’єднання трьох, які дорівнюють нулю – БПП, «Народного фронту» і радикалів – це протилежність тому, що зараз об’єднало людей на вулиці, які сповідують абсолютно інші цінності, які дійсно пройшли війну,  які дійсно розуміють, що відбувається в тилу і на фронті», – наголосив він.

На думку Соболєва, об’єднання людей на вулиці є перспективним, і партія «Свобода», як і в попередньому скликанні парламенту, де домінували комуністи і Партія регіонів, робила свою добру справу.

«Ця політична сила має бути представлена в майбутньому парламенті», – додав народний депутат.

Зі свого боку член фракції «Батьківщина» Сергій Власенко зазначив, що питання не в якомусь об’єднанні, а в тому, «що відбувається в державі, хто підтримує цей рух в нікуди, а хто не підтримує».

«Я, наприклад, готовий об’єднатися навколо закону про окуповані території, об’єднатися за зниження тарифів, за абсолютно іншу соціальну політику, яка б дозволила громадянам України індексувати заробітні плати та пенсії і отримувати доходи на належному рівні. Я готовий  об’єднуватися за реформу податкової системи, яка б допомогла запрацювати бізнесу, об’єднатися навколо заборони продажу сільськогосподарських земель. А об’єднатися в якусь квазіструктуру для того, щоб підтримувати цей хибний антиукраїнський курс, – це точно неправильно», – пояснив парламентар.

Сергій Власенко зауважив, що, не маючи політичної можливості увійти до коаліції, Радикальна партія створює якісь квазіоб’єдння для того, щоб мати політичну можливість своїми голосуваннями підтримувати більшість.

«Вони й так це роблять вже на постійній основі. Спочатку кричать: «Скотиняки і поганий бюджет», а через пару хвилин, отримавши 480 млн грн, вони вже голосують за бюджет, який ще п’ять хвилин тому називали антинародним», – зауважив депутат.

За його словами, партія «Батьківщина» – це ідеологічна політична сила, яка виступає за ідеологічні об’єднання.

«Ми точно не готові об’єднуватися навколо величезної корупції в уряді, ми точно не готові об’єднуватися навколо дерибану, а саме це, ймовірно, було основною метою об’єднання трьох політичних сил», – заявив Власенко.

Він також додав, що  зазначені партії, як вогню, бояться прийти до людей і отримати від них кредит довіри.

«Згідно з опитуваннями, рейтинг «Народного фронту» – 0, рейтинг БПП за останні роки впав у два-три рази. Саме тому вони об’єднуються навколо того, щоб зберігати цей абсолютно хибний курс і цей антиукраїнський уряд», – підсумував політик.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ми разом віримо в Україну, – Юлія Тимошенко подякувала команді та виборцям

Ми разом віримо в Україну, – Юлія Тимошенко подякувала команді та виборцям

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» служитиме Україні та інтересам людей, а питання про склад коаліції – до команди президента

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» служитиме Україні та інтересам людей, а питання про склад коаліції – до команди президента

Миколаївські «батьківщинівці» та представники громадськості міста заявили про перемоги

Миколаївські «батьківщинівці» та представники громадськості міста заявили про перемоги

Календар новин
Серпень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31