«Батьківщина» категорично проти продажу землі сільськогосподарського призначення

Земля сільськогосподарського призначення не повинна бути товаром. Про це лідер фракції Юлія Тимошенко заявила в ефірі програмі «Шустер live» на телеканалі «112 Україна».

«Коли уряд вважає, що зараз великою панацеєю є продаж сільськогосподарської землі з молотка, то тут є гарна цитата Марка Твена: «Вкладайте гроші в землю, бо її вже зараз не виробляють!» – сказала вона.
Юлія Тимошенко повідомила, що «Батьківщина» виступає категорично проти продажу землі сільськогосподарського призначення.
«У нас є одна цінність – це сільськогосподарська земля! І якщо зараз кинути її на ринок, то це буде та сама ваучерна приватизація: знову нуль доходів у бюджет, нуль прибутків людям. І буде знову десяток монополістів, які будуть паразитувати й тримати батраками все сільське населення… Не можна цього робити! Сільськогосподарська земля не може зараз стати товаром!» – наголосила лідер фракції.

Тимошенко також запитала: «Де гарантія, що мільярдні золотовалютні резерви Росії не прийдуть і не будуть купувати нашу сільськогосподарську землю через підставних осіб, тим паче з п’ятою колоною в українській політиці?»
За словами Голови партії, держава може викупати землю через Земельний банк у власників паїв по ринковій ціні.
Тому Юлія Тимошенко вважає, що необхідно захищати державну власність та стратегічні об’єкти: «Треба діяти розумно, бо якщо зараз, під час війни, вивалити всю нашу власність на продаж, то за копійки скуплять ті самі дев’ять родин всю цю власність, і нічого не отримає ні держава, ні бюджет, ні інвестицій не буде, ні правильного розумного управління…»
«Обрана на сьогодні соціально-економічна стратегія країни є хибною і помилковою та призводить до повної стагнації країни, крайнього зубожіння людей, тож має бути негайно змінена – інтелектуально, грамотно, цивілізовано та професійно», – зазначила народний депутат.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Юлія Тимошенко пропонує обмежити виплати чиновників, прив’язавши їх до зарплат людей

Юлія Тимошенко пропонує обмежити виплати чиновників, прив’язавши їх до зарплат людей

Єдність нам сьогодні потрібна, як ніколи – Юлія Тимошенко привітала українців із Днем Соборності

Єдність нам сьогодні потрібна, як ніколи – Юлія Тимошенко привітала українців із Днем Соборності

Календар новин
Січень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31