«Батьківщина» на своїх вимогах стоятиме фундаментально, – Юлія Тимошенко

Фракція «Батьківщина» вимагає виконати її вимоги та ухвалити рішення, які дозволять покращити життя людей, а вже потім вирішувати питання про створення коаліції.

Про це Юлія Тимошенко наголосила під час свого виступу з трибуни Верховної Ради України.

«Якщо ми хочемо зберігати цей парламент, то треба всім разом створити 10-15 ультимативних вимог, які треба провести до будь-якого формування коаліції і які стосуються життя людей», – заявила лідер фракції.

Юлія Тимошенко нагадала вимоги фракції «Батьківщина», виконання яких є умовою входження до коаліції, зокрема:

– задовольнити ультимативні вимоги бізнесу до влади, сформовані на Всеукраїнському форумі бізнесу, який нещодавно відбувся у Києві;

– ухвалити рішення щодо порятунку аграрного сектору – продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі, введення пільгового оподаткування для фермерських господарств, передбачення в державному бюджеті декілька мільярдів на підтримку фермерських господарств;

– провести індексацію зарплат та пенсій та скасувати податок на пенсії;

– суттєво відкоригувати тарифи для людей, зробити їх економічно обґрунтованими.

«Якщо ми побачимо, що ці умови виконано і що запропоновані кадрові зміни не декларують знову єдність олігархії з політиками, ми маємо з вами тоді подумати, як зберегти цей парламент, якщо в цьому є сенс», – пояснила політик.

Юлія Тимошенко також уточнила, що ці вимоги «Батьківщини» задекларовані на спільній зустрічі лідерів фракцій з президентом, спікером та прем’єр-міністром.

«Робите для людей щось як аванс – потім ми щось створюємо! Не робите нічого для людей – тоді всі йдуть на вибори!» – підсумувала політик.

Лідер «Батьківщини» вкотре наголосила: «Фракція на цих вимогах стоятиме фундаментально!»

Окрім того, Юлія Тимошенко розкритикувала процес переформатування коаліції: «Адже усі кулуарні переговори, які зараз ведуться, вони замикаються на тому, що дві найбільші фракції – «Народний фронт» та Блок Петра Порошенка – поміняються місцями в президії: БПП з президії Верховної Ради піде в урядову президію, а «Народний Фронт» з президії уряду перейде в президію Верховної Ради».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ми разом віримо в Україну, – Юлія Тимошенко подякувала команді та виборцям

Ми разом віримо в Україну, – Юлія Тимошенко подякувала команді та виборцям

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» служитиме Україні та інтересам людей, а питання про склад коаліції – до команди президента

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» служитиме Україні та інтересам людей, а питання про склад коаліції – до команди президента

Миколаївські «батьківщинівці» та представники громадськості міста заявили про перемоги

Миколаївські «батьківщинівці» та представники громадськості міста заявили про перемоги

Календар новин
Липень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31