«Батьківщина» наполягає на першочерговому розгляді п’яти соціальних законопроектів

Фракція «Батьківщина» наполягає на розгляді у Верховній Раді п’яти соціальних законопроектів, які дозволять індексувати зарплати та пенсії, зменшити тарифи, скасувати оподаткування пенсій, а також рентної плати на видобуток газу.

«Це законопроекти про зниження рентної плати на газ, про те, щоб віддати весь український газ на потреби українців, про скасування податку на пенсії працюючим пенсіонерам, скасування податку на пенсії (податок на доходи фізичних осіб), законопроект щодо індексації пенсій та заробітних плат», – розповіла лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко .

Лідер фракції також зазначила, що має два документи, підписані всіма лідерами фракцій коаліції, у яких вони погоджуються з тим, що треба розглянути внесені  «Батьківщиною» законопроекти першочергово.

«Команда «Батьківщини» об’єднала свої зусилля з громадянським суспільством, з профспілками і примусила підписати ці два документи», – наголосила Тимошенко.

На думку народного депутата, сьогодні також необхідно зробити два кроки для подальшого вирішення ситуації.

«Перший крок – потрібно написати заяву до Генпрокуратури і подивитися, хто встановлював ці вдвічі завищені нормативи. І зробити все, щоб за це відповідали, – сказала вона. – Другий крок – зняття 70% податку на газ українського видобутку».

Юлія Тимошенко нагадала, що рентна плата на газ для держпідприємств і для людей завжди дорівнювала нулю.

«Один з кроків зниження тарифів – це зняття 70% такого податку на видобутий газ. Якщо на ціну на газ дати 70% ренти, то, щонайменше на 70%, збільшиться ціна газу для людей. Такого не було 24 роки незалежності України.  Це економічна і стратегічна помилка для енергетичної незалежності країни», – заявила лідер фракції.

Вона зазначила, що два дні тому міністр енергетики завив, що «вони приймають нашу пропозицію – вдвічі знизити цей податок», про що  «Батьківщина» говорить вже декілька місяців.

«Це означає, що автоматично будуть знижені тарифи», – пояснила політик.

Юлія Тимошенко запевнила, що не відступить ані на крок для того, щоб наступного тижня був проголосований цей закон про зниження податку рентної плати на видобуток українського газу.

«Наші наступні кроки – це добитися голосування законопроектів по тарифам. Необхідно встановити ринкові ціни та тарифи на комунальні послуги, такі, які не є конфіскаційною реформою для кожного українця. Я думаю, ми з вами цього доб’ємося», – заявила вона.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31