«Батьківщина» наполягає на підвищенні соціальних стандартів, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» пропонує парламенту ухвалити законопроект №4316 про внесення змін до держбюджету щодо підвищення та повернення соціальних виплат.

Як заявила автор законопроекту, Голова фракції Юлія Тимошенко, презентуючи документ у парламенті, пропонується відновити соціальні виплати в рамках балансу видатків та доходів Держбюджету-2016.

За словами Тимошенко, фракція «Батьківщина» почала працювати над розробкою відповідного законопроекту відразу після ухвалення бюджету на поточний рік разом з найкращими спеціалістами з соціальних питань.

«Виявилося, що Держбюджет-2016 має грубі арифметичні помилки, які стосуються рівня життя людей, а також в ньому недовраховані ключові соціальні видатки, які потрібні сьогодні людям, зокрема повністю забуто і втрачено фінансування професійно-технічної освіти, діти 1-4 класів були позбавлені мінімальних сніданків, склянки молока і печива…» – зазначила Тимошенко.

Окрім того, за її словами, в бюджеті-2016 були скорочені видатки, передбачені для лікування дітей-інвалідів, було майже анульовано допомогу на дітей з малозабезпечених сімей.

«Кожна людина, яка була захищена, втратила цей захист так чи інакше: чорнобильці, афганці, пенсіонери-інваліди, інваліди АТО», – обурилася лідер «Батьківщини».

Тож Тимошенко зазначила: «Ми розробили законопроект, який у балансі з доходами і видатками, повністю прибирає всі ці вади».

«Якщо ми не кнопкодави уряду, ми зобов’язані сьогодні розпочати цю дискусію», – наполягає народний депутат.

Лідер «Батьківщини» закликала парламент ухвалити документ у першому читанні та розпочати спільну роботу з урядом над зазначених законопроектом.

«Я знаю, що Блоку Петра Порошенка і Народному фронту дана команда блокувати цей законопроект тільки тому, що він від «Батьківщини», – додала Голова фракції.

Коментуючи в інтерв’ю журналістам голосування парламенту за зазначений законопроект, Юлія Тимошенко зазначила, що «цей закон сьогодні знищено, оскільки уряд не планує жодної копійки додавати людям, не планує чесно поводитися з бюджетом, а планує далі здійснювати корупцію на бюджетних коштах і  не хочуть нічого міняти».

«Ми будемо ще раз перевносити цей законопроект до Верховної Ради і будемо ще раз просити, щоб високопосадовці зглянулися над людьми і почали працювати для народу», – заявила лідер «Батьківщини».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

Календар новин
Вересень2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30