«Батьківщина» не дасть зруйнувати країну, – Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко заявляє, що «Батьківщина» масштабно протидіятиме політиці знищення України, яку в країні роблять вісім людей.

Про це лідер партії заявила в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Сьогодні Блок Петра Порошенко і «Народний фронт» Яценюка з невеличкими домішками Партії регіонів мають абсолютну більшість в парламенті і вони правлять сьогодні… Парламент взагалі не приймає рішення! «Тіньова кухня» робиться так: є вісім людей і вони сьогодні роблять політику країни. Вони вважають, що їхніх знань, досвіду і їхнього бачення достатньо… Результати цієї політики ми бачимо!» – наголосила Тимошенко.

Вона також нагадала загально відомий склад «стратегічної вісімки»: Порошенко, Яценюк, Гройсман, Ложкін, Луценко, Парубій, Аваков і Турчинов.

За словами Тимошенко, парламент як орган, який генерує рішення, на жаль, сьогодні знищений повністю.

«Парламент і уряд тримають як ширму. Ці восьмеро людей формують політику знищення України і це треба зупиняти негайно!» – переконана лідер «Батьківщини».

Окрім того, Юлія Тимошенко зауважила, що «влада вдає боротьбу з корупцію, влаштовуючи показові публічні обшуки».

«Корупція в Україні йде від вищих посадових осіб держави… І всі ці НАБУ, нові корупційні прокурори – це ілюзія. Вони не чіпають головних генераторів корупції в Україні», – зауважила лідер фракції.

Тимошенко висловила переконання, що коли відбувається справжня боротьба з корупцією, не потрібно публічних піар-акцій.

«Не потрібно робити ілюзію через величезну інформаційну хвилю. Всі справжні корупціонери минулого – випущені, а НАБУ – залежна і підконтрольна керівництву держави структура, яка виконує замовлення», – вважає вона.

Лідер «Батьківщини» додала, що під гучними піар-акціями фейкової боротьби з корупцією прикривають справжню масштабну корупцію, зокрема, закрито кримінальні справи проти голови НБУ Гонтарєвої, проти депутатів від БПП та інших корупціонерів.

«Сьогодні при владі люди, які тут тимчасово, колись їх називали «врєменщики» : нацарював 100 карбованців і втік. Так вони сьогодні працюють», – зазначила Тимошенко.

Лідер партії додала, що «Батьківщина» сьогодні в опозиції до такої політики і буде «серйозно протидіяти всім цим речам».

«Під гаслом «нові обличчя» нам поставили маріонеток, купили «котів в мішку», які зруйнували життя українців. Більше таких експериментів робити не можна», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Під час ефіру вона також нагадала, що сьогодні «Батьківщина» подала два позови до Окружного адміністративного суду Києва щодо незаконного підвищення ціни на газ, тарифів на централізоване опалення і водопостачання.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Вадим Івченко: «Батьківщина» підтримує вимоги Федерації профспілок

Вадим Івченко: «Батьківщина» підтримує вимоги Федерації профспілок

Юлія Тимошенко: Допомога постраждалим від повені потрібна вже зараз

Юлія Тимошенко: Допомога постраждалим від повені потрібна вже зараз

Юлія Тимошенко: Влада повинна думати про добробут людей, а не про те, як витягнути з кишень українців останні гроші

Юлія Тимошенко: Влада повинна думати про добробут людей, а не про те, як витягнути з кишень українців останні гроші

Календар новин
Липень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31