«Батьківщина» підтримала вимоги людей, які вийшли до парламенту на мирну акцію

«Батьківщина» підтримала вимоги людей, які вийшли сьогодні під стіни Верховної Ради на мирну акцію.

Як зазначив заступник Голови партії Іван Крулько під час свого виступу на акції, українці змушені відстоювати ті самі цінності, що й чотири роки тому під час Революції Гідності.

«Майдан стояв за те, щоб закон був один для всіх і корупціонери сиділи за ґратами, щоб не було політичної корупції на виборах і вибори були вільними. Майдан був за справедливість і за права кожної людини. За це пролилась кров. Та хіба хтось уявляв, що лідери партій, які на Майдані говорили дуже серйозні гасла та обійняли високі посади, прийшовши до влади, діятимуть тими самими методами, що й режим Януковича?» – риторично зауважив він.

_APM9226

За словами політика, наразі вся країна спрямовує 1,5% від своїх доходів на військовий збір.

«Але замість того, щоб охороняти українські кордони по периметру, Нацгвардія сьогодні охороняє владу від українців», – додав політик.

Іван Крулько заявив, що «Батьківщина» підтримує всі вимоги громадянського суспільства і домагатиметься скасування депутатської недоторканності, ухвалення проекту закону про Антикорупційний суд, без якого боротьба із корупцією – це фікція, та нового закону про вибори за пропорційною системою з відкритими списками, за яким депутата можна буде обрати і відкликати, якщо він не працює для людей.

«Разом зі зняттям недоторканності депутатів треба, щоб був проголосований законопроект «Про імпічмент президента». Це потрібно для того, щоб народ, незалежно від прізвища, мав механізм зняти того, хто не виконує своїх передвиборчих зобов’язань та перетворюється на диктатора», – резюмував він.

Зі свого боку Вадим Івченко під час протесту додав, що народні обранці використовують недоторканність для своїх кримінальних оборудок тоді, як у країні відбувається нечуване викачування грошей за різними схемами – крадуть на жилетах для військових, на зарплатах бюджетникам, на тарифах.

_APM9183

До того ж, за його словами, Верховна Рада вже три роки не в змозі проголосувати за Антикорупційний суд, а також визначитись з виборчим законодавством.

«Країні не потрібні депутати, які купляють голоси «за гречку», які десятиліттями не можуть і не хочуть змінювати ситуацію в країні. Ми представляємо тих депутатів, які сьогодні можуть все змінити! Ми вимагаємо від влади проголосувати за нове виборче законодавство, яке дасть можливість отримати політиків нової якості, які дійсно служитимуть народу України», – сказав він.

Вадим Івченко зауважив, що наразі проти пропозиції голосування трьох законопроектів, які до речі, вже давно зареєстровані у парламенті, виступили фракції коаліції.

«Вони заявили, що тільки після того, як буде проголосована медична реформа, можливо, знайдуть час і на ці законопроекти. Але ми хочемо пишатись нашою країною та її владою. І не відступимо! Ми стоятимемо доти, доки влада не піде на наші вимоги!» – сказав він.

Зазначимо, що підтримати людей під час акції протесту прийшли депутати від «Батьківщини» Вадим Івченко, Іван Крулько, Альона Шкрум та Олексій Рябчин.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

Календар новин
Вересень2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30