«Батьківщина» вимагатиме розгляду у ВР ключових законопроектів, – Юлія Тимошенко

Фракція «Батьківщина» на наступному пленарному тижні не дасть продихнути уряду, наполягаючи на невідкладному пакеті соціальних, податкових законів, про обґрунтовані тарифи та про деофшоризацію.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко на телеканалі «Інтер».

Юлія Тимошенко висловила обурення тим, що на порядок денний не виносять ключові і найбільш потрібні країні законопроекти, зокрема, щодо врегулювання тарифної політики, а також про кардинальну зміну соціальної політики. Не ставляться на розгляд і зміни до податкового кодексу, якими пропонується суттєво змінити систему податків, а також питання створення ТСК з розслідування фактів корупції.

На думку політика, уникаючи найважливіших рішень, парламент блокує справжні реформи в Україні.

«Порядок денний забитий лобістськими законопроектами, що захищають інтереси кланів. Наприклад, законопроекти про приватизацію підприємств на окупованих територіях», – пояснила вона.

Юлія Тимошенко наголосила, що в парламенті немає коаліції, адже «демократична коаліція припинила існувати після того, як уряд і президент занурилися в корупцію».

За її словами, демократична опозиція має координувати свої зусилля і виставляти вимоги, які дозволять змінити стратегію розвитку країни, інакше доведеться йти на «повне перезавантаження влади».

«Ми будемо боротися за те, щоб на наступному сесійному тижні уряду Гройсмана, цій абсолютно фейковій більшості в парламенті не дати продихнути. Треба жорстко добиватися і розслідування корупції довкола президента, і розслідування корупції міністра фінансів, який допомагає в офшорах виводити бюджетні кошти України. Треба ухвалювати всі законопроекти для підвищення соціальних стандартів, нову податкову систему, закони про деофшоризацію, яка наповнить бюджет на 68 млрд грн, а також закони про встановлення обґрунтованих тарифів. Це той пакет, без якого ми не уявляємо собі наступного пленарного тижня», – заявила Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» зареєструвала законопроєкт, що обмежує зарплати чиновників

«Батьківщина» зареєструвала законопроєкт, що обмежує зарплати чиновників

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Календар новин
Січень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31