«Батьківщина» вимагає негайно оприлюднити документи, підписані з МВФ

«Батьківщина» наполягає на негайному оприлюдненні документів щодо співпраці з МВФ, підписаних таємно та без публічного обговорення і які потягнуть руйнівні для життя людей наслідки.

Про це лідер фракції Юлія Тимошенко заявила під час Погоджувальної Ради керівників парламентських фракцій та комітетів.

Політик наполягає на негайному обговоренні цих документів публічно в парламенті.

«Ми дуже сподівалися на те, що після формування нового уряду та керівництва Верховної Ради парламент стане центром прийняття рішень, центром консультації з урядом та з президентом за всіма стратегічними питаннями розвитку країни. Ми дуже сподівалися на те, що буде докорінно змінена стратегія управляння і з’явиться управляння країною замість хаосу та безладу, які панують в державі. Але це буди марні сподівання… Оскільки, виявляється, що поки були несесійні, непарламентські тижні, за спиною народу , Верховної Ради уряд разом з президентом підписали такі собі зобов’язання перед МВФ», – пояснила Юлія Тимошенко.

За її словами, «цей документ абсолютно таємний», оскільки як Голова фракції Юлія Тимошенко його не бачила.

«Він не обговорювався з нашою фракцією, не було ніякої дискусії в суспільстві, як наприклад це було в Греції. І як наслідок – ми отримали вже готовий документ», – зазначила лідер «Батьківщини».

Вона також процитувала конкретні витяги з документу, у якому йдеться про зобов’язання президента та прем’єра перед МВФ.

Юлія Тимошенко обурено наголосила, що серед таких зобов’язань є, зокрема: скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі та залишків пільг для сільгоспвиробників; збільшення роздрібних тарифів для людей та теплову енергію і на газ; ліквідація права для освітян пільгового виходу на пенсіюта ін.

Також, як зауважила народний депутат, при інфляції, що за підсумками двох з половиною років «зашкалює за 200 відсотків, пропонується «з «барського плеча» лише на 5 відсотків підвищення пенсій», планується тотальне скорочення освітянської мережі та системи охорони здоров’я та скорочення працівників цих закладів.

Окрім того, запланована приватизація стратегічних об’єктів.

«Наше суспільство категорично не погоджується з тим, що під час війни продаються за безцінь об’єкти стратегічної власності держави! Тому що війна – і ціну не дадуть, тому що інвестори не прийдуть такі, як треба… Так чому можна за безцінь продавати усю стратегічну власність країни? Усе це зобов’язання президента та прем’єра перед МВФ!» – обурилася Юлія Тимошенко.

Політик нагадала, що МВФ потрібні «не антидержавницькі дії, а баланс бюджету».

«Пропонуйте збалансування бюджету іншими шляхами і у вас буде зовсім інший бюджет і не треба буде так знущатися над людьми!» – заявила Юлія Тимошенко, звертаючись до української влади.

Лідер «Батьківщини» також звернула увагу що в документах, підписаних з Міжнародним валютним фондом, «немає жодного слова про деофшоризацію».

«Наша фракція вимагає оприлюднити всі документи, підписані з МВФ, негайно зробити публічне обговорення з залученням президента, парламенту, уряду! Давайте цьому присвячувати годину спілкування в п’ятницю, адже не можна такого робити», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Возвращаются все? Гость дня: Вадим Пидберезняк возглавил Николаевскую парторганизацию “Батькивщины”

Возвращаются все? Гость дня: Вадим Пидберезняк возглавил Николаевскую парторганизацию “Батькивщины”

Юлія Тимошенко привітала аграріїв з професійним святом: Не здамося і не відступимо!

Юлія Тимошенко привітала аграріїв з професійним святом: Не здамося і не відступимо!

Анонс! Прес-конференція Юлії Тимошенко

Анонс! Прес-конференція Юлії Тимошенко

Календар новин
Листопад 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30