«Батьківщина» захищатиме держвласність від корумпованого оточення Порошенка

Юлія Тимошенко закликала парламент не допустити переведення стратегічної власності держави на офшорні рахунки корумпованого оточення президента Петра Порошенка.

Про це лідер «Батьківщини» заявила сьогодні на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та комітетів парламенту.

На її переконання, дев’ята сесія Верховної Ради України восьмого скликання є вкрай небезпечною через можливість остаточного розкрадання стратегічної державної власності та землі чинною владою.

«Сьогодні як ніколи нам потрібно бути пильними, щоб не дозволити щурам, які тікають з човна, що тоне, розкрасти все. Бо ці щури тікають не з порожніми руками, а беруть із собою всі скарби човна і навіть обшивку човна», – сказала вона.

Юлія Тимошенко попередила, що її політична сила публічно оголошуватиме кожен лобістський законопроект, зокрема йдеться про №6089У, яким пропонується забрати у держави частину структури «Енергоатому»; №6667 про створення приватних Пенсійних фондів, завдяки якому грабуватимуть пенсіонерів; №7270 щодо регулювання переказу коштів (створюється паралельний з НБУ емісійний центр грошей, на якому оточення президента зароблятиме мільярди грн), а також №7092 про систему гарантування вкладів фізичних осіб.

Фракція «Батьківщина» також виступає категорично проти ухвалення законопроектів про концесію стратегічних державних підприємств та про приватизацію української газотранспортної системи: «Хочу попередити тих, хто хоче забрати стратегічну українську власність у цей темний період передвиборчої кампанії: ніщо не пройде, все повернуть в державу».

Вона звернула увагу на те, що за спиною в української нації нашу ГТС готують до передачі в управління невідомим шахраям під «кришуванням» президента країни.

З огляду на це Юлія Тимошенко закликала парламент підтримати законопроект, внесений фракцією «Батьківщина», про заборону приватизацію ГТС.

«Приватизацію під час війни, кризи та розрухи може проводити тільки ворог України», – заявила лідер партії та додала, що Верховна Рада та країна мають взяти під контроль всі ці спроби приватизації.

Перелік лобістських законопроектів можна переглянути тут.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

День Пам’яті та Перемоги: Юлія Тимошенко вшанувала Героїв Небесної Сотні

День Пам’яті та Перемоги: Юлія Тимошенко вшанувала Героїв Небесної Сотні

«Легко продати те, чого немає на папері», — Вадим Підберезняк

«Легко продати те, чого немає на папері», — Вадим Підберезняк

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29