«Батьківщина» закликає парламент до публічного розгляду держбюджету

Фракція «Батьківщина» закликає парламент до публічного розгляду проекту Держбюджету-2015, а також проголосувати його з дотриманням всіх процедур у цілому у вівторок, 30 грудня.

Про це заявила лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко з парламентської  трибуни.

«Прошу всіх не робити з нашого бюджету — стратегії реформ на наступний рік — якісь кулуарні, підковдрові невідомі нікому ігрища.  Прозорість, чітке обговорення з громадянським суспільством і прийняття бюджету і законів з дотриманням всіх процедур: у четвер — у першому читанні та у вівторок — повноцінно у другому читанні. А за цей час провести громадські слухання, провести повноцінну роботу в комітетах і вийти зі справжніми реформами, а не з черговими цифрами, які знищують нашу країну і знекровлюють наш народ. Коаліція для того і створювалась, щоб показати високий клас, а не просто вижити. Вірю в те, що у нас все вийде», — зазначила вона.

За словами лідера «Батьківщини», ухвалення держбюджету вкрай важливе, як і Податкового та Бюджетного Кодексів, які забезпечують функціонування держави і зупиняють дефолт.

«Бюджет — це не цифри, це стратегія розвитку держави мінімум на рік, а, в принципі, на три роки.  Категорично заперечую проти того, щоб наступний рік представники виконавчої влади називали роком виживання — не для того український народ так наполегливо боровся, щоб ми зараз боролися за виживання», — повідомила Тимошенко.

На її думку, «нам, як нації, потрібно ставити значно амбітніші, значно сильніші цілі: наступний рік має стати роком реформ, роком перетворення і роком відродження, роком становлення і роком початку інтеграції України в Європейський союз і НАТО — і тоді ми знаємо нашу мету і знаємо до чого йти».

«Ми зобов’язані з вами дати розвиток економіці, а значить — знизити податки. Це значить, що у людей мусять бути гроші, щоб підтримувати економіку і ринок. Ми хочемо децентралізації, а значить гроші мають бути в регіональних бюджетах, а не в центральному. Ми хочемо розвитку економіки, а це означає не чіпати і пальцем податкову систему для аграріїв. Ми зобов’язані  запропонувати країні зовсім іншу концепцію», — заявила Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Сильна система охорони здоров’я мусить назавжди стати незмінним пріоритетом для України

Юлія Тимошенко: Сильна система охорони здоров’я мусить назавжди стати незмінним пріоритетом для України

Юлія Тимошенко: Жертвуючи продовольчою безпекою українців заради позичок, влада нагадує наркомана

Юлія Тимошенко: Жертвуючи продовольчою безпекою українців заради позичок, влада нагадує наркомана

Миколаївська «Батьківщина молода» провела акцію до Всесвітнього дня здоров’я

Миколаївська «Батьківщина молода» провела акцію до Всесвітнього дня здоров’я

Календар новин
Квітень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30