«Батьківщина» закликає владу припинити політичні репресії, – Сергій Соболєв

«Батьківщина» закликає чинну владу не йти шляхом Януковича й припинити політичні репресії проти опозиції.

Про це заявив перший заступник керівника фракції Сергій Соболєв, виступаючи сьогодні з парламентської трибуни.

«Час політичних репресій, який знову почався в Україні, – це гарне нагадування для тих, хто не зрозумів уроків Януковича. Хоча, що їм розуміти, якщо вони тоді працювали в уряді Януковича, вони тоді співпрацювали з усією його бандою, а сьогодні вони нам будуть розповідати, як треба працювати», – наголосив він.

Сергій Соболєв вважає, що «політичні репресії, які розпочалися в Україні проти представників реальної опозиції, зокрема проти Юлії Тимошенко, – це приклад того, як нинішня влада продовжує політику Януковича».

«Покажіть мені хоч одну справу проти тих, хто реально закликав «Русскую весну» на Сході і на Півдні! Покажіть мені хоч одну справу проти реальних сепаратистів! Де зараз гуляє Юра Єнакієвський завдяки тому, що Генеральна прокуратура умисно закрила всі кримінальні справи проти нього? Де зараз гуляє Колобов? Сьогодні в уряді сидить заступник керівника служби Колобова на посаді міністра, вдумайтесь! А ви Колобова шукаєте по всьому світу?! Я думаю, ви нічому не навчились: ті, хто служили Януковичу, перефарбувались і сьогодні служать Порошенку», – обурився депутат.

Звертаючись до нинішньої влади, він також додав: «Ви дуже швидко зрозумієте, що це – шлях на «Титанік», бо ваша команда дуже скоро буде, там де зараз Янукович».

Окрім того, Сергій Соболєв заявив про повну бездіяльність чинної влади у вирішенні катастрофічної ситуації у Львові.

«Такого рівня політичного безумства, коли готові утопити у смітті цілі міста, включаючи пам’ятку ЮНЕСКО Львів, я не пам’ятаю», – зазначив парламентар.

За словами Сергія Соболєва, влада, замість того, щоб негайно створити урядову і президентську комісію та реально оголосити Львів зоною стихійного лиха, замість того, щоб негайно виділити спеціальні полігони, відкриває кримінальні справи проти тих, хто вивозить сміття зі Львова і робить все можливе для того, щоб вирішити це питання.

У зв’язку з цим депутат від «Батьківщини» нагадав, як при прем’єр-міністрі Юлії Тимошенко вирішувалось питання відсутності води у Львові: «За рік було створено урядову комісію, налагоджено пряму співпрацю прем’єр-міністра Тимошенко і мера Львова, і тепер місто має воду».

Нагадаємо, Юлія Тимошенко закликала припинити політичні репресії проти опозиції, зокрема щодо членів партії «Батьківщина».

«Політичні репресії в Україні досягають апогею. Проти двох третин керівників обласних партійних організацій «Батьківщини» порушені кримінальні справи, обшуки відбуваються у всіх наших партійців, які мають лідерські позиції в регіонах. Людей залякують, обшукують, порушують кримінальні справи, вимагають вийти з партії «Батьківщина». Я не пам’ятаю такого навіть у найгірші часи», – заявила парламентар.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» зареєструвала законопроєкт, що обмежує зарплати чиновників

«Батьківщина» зареєструвала законопроєкт, що обмежує зарплати чиновників

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Календар новин
Січень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31