«Батьківщина» заявляє про недопустимість затягування «тарифної» справи

Партія «Батьківщина» заявляє про недопустимість подальшого затягування «тарифної» справи Окружним адміністративним судом (ОАС) Києва через постійні лікарняні суддів.

На цьому наголосили народні депутати партії Іван Крулько, Олексій Рябчин і Сергій Євтушок під час брифінгу в Верховній Раді.

Іван Крулько пояснив, що сьогоднішнє засідання по «тарифній» справі в ОАС Києва вкотре скасовано через так звані «лікарняні» по «телефонному праву» одразу двох суддів – Ігоря Погрібченка та Віктора Шулежка.

«На наше переконання, ці лікарняні не випадкові, вони тенденційні. Їхня мета — затягнути максимально розгляд цієї справи, що вже триває понад півроку», – наголосив нардеп і додав, що «справи, які мають суспільний резонанс як й інші, мають вирішуватись в межах строків, передбачених Кодексом адміністративного судочинства».

16117436_1336397293068943_1061927722_n

Зазначимо, що сьогодні зранку разом із депутатами «Батьківщини» до будівлі ОАС Києва прийшли понад 500 громадян, які вимагали отримати рішення суддів за «тарифним» позовом Юлії Тимошенко. Громадяни наголосили, що особисто приїдуть до кожного з суддів, який затягує цю справу.

Депутати з величезними перепонами змогли потрапити до голови ОАС Києва Павла Вовка, щоб подати відповідне депутатське звернення з вимогою надати інформацію щодо того, чи були ці судді в інші дні на роботі.

«Обурило те, що для того, щоб зайти до голови суду, треба пройти три кордони, включаючи рамку з відбитками пальців. Відкритість судової влади очевидна!» – зауважив Олексій Рябчин.

Зі свого боку його колега Сергій Євтушок заявив про недопустимість закритості судової гілки влади: «Ми всі виходили на центральні площі країни відстояти такі цінності, як демократія, відкритість і прозорість. І коли не можна потрапити до чиновника або до судді, коли створюються кордони, – це свідчить лише про те, що судова гілка влади закривається від громадян».

Матеріали за депутатським зверненням, наданим голові ОАС Києва, за словами Крулька, обов’язково будуть передані до Вищої ради правосуддя та Генпрокуратури, «щоб такі судді більше не могли виконувати своїх повноважень».

«Ті, хто за станом здоров’я не можуть працювати, мають лікуватись, а не числитись суддями, які роблять усе, щоб захищати не інтереси громадян України і відстоювати справедливість, а тих, хто наказує їм адміністративним методом, що робити», – наголосив депутат.

Він також уточнив, що 23 січня завершуються термін повноважень обох цих суддів, а це означає, що в разі відсутності рішення по «тарифній» справі вона розглядатиметься з самого початку у новому складі суду.

16128942_1336397303068942_514098592_n

На переконання «Батьківщини», треба терміново приймати рішення по цій справі та знижувати «драконівську» ціну на газ, встановлену урядом незаконно, адже люди не витримують цих платіжок, як наслідок, зростуть обсяги неплатежів за комунальні послуги.

Нагадаємо, засідання суду неодноразово переносилось у зв’язку з тривалою хворобою одного з членів колегії суддів.

27 жовтня суд Києва перейшов у режим письмового провадження у справі за позовом Юлії Тимошенко проти Кабінету Міністрів щодо скасування постанови № 315 про встановлення єдиної ціни на газ на рівні 6879 гривень за тисячу кубометрів.

Також в ОАС Києва розглядається позов Юлії Тимошенко до НКРЕКП щодо скасування постанови про підвищення тарифів на гарячу воду та опалення з 1 липня 2016 року.

З позовами Юлії Тимошенко можна ознайомитись тут:

Оскарження постанови КМУ №315

Позов до НКРЕКП

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» готує подання до Конституційного суду щодо скасування підписаного президентом закону про гральний бізнес

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» готує подання до Конституційного суду щодо скасування підписаного президентом закону про гральний бізнес

«Кандидати в депутати не повинні потрапляти в залежність від партії» — Вадим Підберезняк

«Кандидати в депутати не повинні потрапляти в залежність від партії» — Вадим Підберезняк

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31