«Батьківщинівці» роз’яснили миколаївцям конституційні права

Представники Миколаївського обласного осередку ВО «Батьківщина» взяли участь в урочистостях, присвячених Дню Конституції України. Партійці поклали квіти до пам’ятника Тараса Шевченка та В’ячеслава Чорновіла, пройшли ходою з державними та партійними прапорами та провели мітинг.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», в місцях проведення заходів встановили партійні палатки, в яких активісти збирали підписи за проведення всеукраїнського референдуму проти продажу сільськогосподарських земель. Вони ж роздавали буклети «З Днем Конституції!» та листівки, в яких містилися витяги з Основного закону стосовно прав громадян на користування природними ресурсами.

«Сьогодні в Україні порушуються конституційні норми, а влада замість того, аби захищати права своїх громадян злилася з олігархами та виконує їхні забаганки. «Батьківщина» виступає за те, аби люди знали свої права, захищали їх, вимагали від влади дотримання норм Конституції. З цією метою партія організувала збір підписів проти продажу земель сільськогосподарського призначення. Миколаївці схвалюють дану ініціативу, про що свідчить їхня активність та підтримка дій «батьківщинівців» — зазначив перший заступник голови Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Олег Кравець.

 

 

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» зареєструвала законопроєкт, що обмежує зарплати чиновників

«Батьківщина» зареєструвала законопроєкт, що обмежує зарплати чиновників

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Календар новин
Січень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31