Депутат від «Батьківщини» піддав гострій критиці рішення уряду.

Миколаївщина недоотримала обіцяних мільйонів на ремонт сумнозвісної траси Н-11 «Миколаїв-Дніпропетровськ». А ту суму, яка виділена від КМУ, депутат Миколаївської обласної ради Олександр Бондар вважає подачкою.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

Ситуація навколо траси Н-11 викликала серйозний громадський резонанс, втім нинішня влада слабо реагує на громадські протести з приводу перекриття траси. Один з активних учасників акції громадянської непокори, депутат Миколаївської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олександр Бондар так прокоментував рішення уряду про виділення коштів на ремонт дороги: «Нас всіх кинули. Жителів Новобужжя, Снігурівщини, Первомайщини, Єланецького району та інших територій бездоріжжя Миколаївщини. Виділили 100 мільйонів гривень на ремонт десяти кілометрів траси Н-11. А ремонту та відновлення потребує 76 кілометрів вщент розбитих доріг. Цей крок у вигляду виділення коштів, – просто брехня зі смаком цинізму, замилювання очей».

Як відомо Службою автомобільних доріг у Миколаївській області вдалося захистити фінплан з ремонту доріг в області на загальну суму 324 мільйони гривень. На жаль, очікувана сума не виділена.

— Не знаю, як після розпорядження КМУ, обласне керівництво буде викручуватись і що буде обіцяти людям у питанні ремонту доріг на Миколаївщині, — зазначає Олександр Бондар. — Вірити у приїзд керівництва Укравтодору до нашої області і вирішення проблем фінансування, чесно – не сподіваюсь. Для вирішення проблеми доріг після розподілу коштів залишилось не так багато варіантів. Перший – простий, це внести зміни у даний прийнятий документ КМУ (забрати у когось кошти і віддати на нашу область). Другий – чекати друге півріччя, у разі перевиконання державного бюджету збільшувати кошти на ремонт доріг( у даному випадку може бути така ж сама ситуація-кинуть). Третій – той який запропонували спочатку Новобужани, — визнати ситуацію на дорогах Миколаївщини – техногенною, яка загрожує безпеці життя людей і тим самим використати кошти Резервного фонду державного бюджету.

Висловився депутат від «Батьківщини» із приводу сумнозвісних рейтингів губернаторів. «Виходить, що той, хто на п’ятому місці (Миколаївський — Меріков) отримав коштів на Н-11 – 100 млн.грн., — зазначає Бондар. — Водночас той, хто на двадцятому місці отримав коштів на Н-11 328 млн.грн. Дивна ситуація. Мабуть для жителів області краще не рейтинги конкретної особи, а реальні справи. Серед яких — дороги». Депутати від «Батьківщини» й надалі контролюватимуть питання виділення коштів на ремонт доріг та безпосередньо їхній ремонт.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» зареєструвала законопроєкт, що обмежує зарплати чиновників

«Батьківщина» зареєструвала законопроєкт, що обмежує зарплати чиновників

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Календар новин
Січень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31