Дорогі співвітчизники!

Для українців, які завжди були патріотичною й миролюбною нацією, День пам’яті та примирення й День перемоги, 8 і 9 травня, мають особливі зміст та значення. У ці весняні дні ми вшановуємо пам’ять захисників миру та визволителів, які 75 років тому перемогли нацизм у Другій світовій війні.

Тільки та історія має найвищу цінність, яка досі нам болить, і тільки ті події роблять з нас націю, до яких ми досі не байдужі… Історія України – складна і неоднозначна. Але і в думках, і у діях ми маємо бути гідними наших дідів і прадідів.

Незалежно від політичних поглядів, гасел, прапорів вони стали на захист своєї землі і свого народу. Адже свобода людини, незалежність Батьківщини, майбутнє цілого світу для них були понад усе.

 

Перемога над нацизмом — це світлий день для всього людства. В антигітлерівській коаліції об’єдналися зовсім різні держави — Британія, США, Франція, СРСР та багато інших, які вибороли свободу та мир. Але якою ціною… Жертви України у Другій світовій війні неймовірно великі, а внесок у перемогу над спільним ворогом — незмірний. Ми нікому не дозволимо привласнити нашу перемогу, перемогу українців. Просто не маємо на це права!

 

Ми в великому боргу перед усіма, хто ціною власного життя подарував нам можливість жити, працювати, вільно дихати на своїй землі. І маємо завжди пам’ятати про їх неоціненний дарунок.

 

Вшанування 8 та 9 травня — це внесок нашого покоління в перемогу України. Сьогодні, як і 75 років тому, ми захищаємо наші свободу та незалежність, а надихає на перемогу та дає сили для боротьби якраз приклад звитяги покоління Другої світової. Без минулого немає майбутнього. І я вірю у світле майбутнє України, в те, що в нашій країні обов’язково пануватиме мир!

 

Із вдячністю,

Юлія Тимошенко

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31