Дорогі співвітчизники!

Від усього серця щиро вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим!

2017 рік для нашої країни  був складним: четвертий рік триває війна, бідність, розчарування та корупція захлеснули країну. Але завдяки патріотам, небайдужим українцям, простим людям, країна втрималася.

Загартувалася та викристалізувалася команда тих, хто по-справжньому вболіває за долю України і не шкодує за неї життя — і  на фронті, і в тилу. Я вірю в те, що дуже скоро наші солдати повернуться з окопів живими додому і ми всі разом, з чистого аркушу, розпочнемо перетворювати нашу Україну на багату, сильну, самодостатню!

У різдвяні  та новорічні свята усі сподіваються на диво. Гоголівський Вакула під Різдво шукав черевички для здійснення своїх мрій, а для працелюбної дівчинки з казки «Дванадцять місяців» під Новий рік розквітли проліски. Я теж вірю в дива, які завжди є підсумком наполегливої, чесної, щоденної праці.       Лідерство «Батьківщини» накладає велику відповідальність, але я впевнена, що  ми всі разом зможемо здійснити  українське «диво» і,  спираючись на власні сили, інтелект і ресурси, відбудуємо нашу країну. Для українців немає ніяких  нездоланних завдань, перепон чи бар’єрів. Треба вірити в себе, в Україну і все буде добре!

Від щирого серця бажаю вам, вашим рідним і друзям щастя, здоров’я, добробуту. Нехай любов ближніх надихає на нові звершення, перемоги і нові дива!

Господь з нами і він збереже Україну!

Із святами вас, мої рідні!

 

З щирими побажаннями та великою любов’ю,

Юлія Тимошенко

 

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Миколаївські «батьківщинівці» ініціюють скликання позачергової сесії обласної ради

Миколаївські «батьківщинівці» ініціюють скликання позачергової сесії обласної ради

Юлія Тимошенко: Наша головна вимога – референдум

Юлія Тимошенко: Наша головна вимога – референдум

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29