Голова Миколаївської ОДА намагається дискредитувати «Батьківщину» напередодні виборів

Влада намагається дискредитувати політичну партію ВО «Батьківщина» та її лідера Юлію Тимошенко, поширюючи неправдиву інформацію про місцевих партійців.

Про це йдеться в заяві Миколаївської обласної парторганізації, яку поширила прес-служба регіонального партосередку.

27 березня, у день візиту до області кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко, голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко разом із представниками силових структур в екстреному порядку провів брифінг, на якому анонсував розповідь про начебто порушення законодавства з боку очільника Первомайського міського партосередку ВО «Батьківщина» Тимура Глушка.

У зв’язку із брехливими звинуваченнями з боку влади Тимур Глушко провів прес-конференцію, а обласна парторганізація оприлюднила в ЗМІ заяву.

«Влада на чолі з її поки що очільником Петром Порошенком агонізує та вдається до будь-яких дій з метою дискредитувати лідера президентських перегонів Юлію Тимошенко та її представників на місцях. З-під поли, з давніх таємних архівів силових структур дістаються сумнівні факти, які ні про що не свідчать та не доводять нічиєї вини. Очільник області та представники правоохоронних органів використовують їх як елемент тиску й оббріхування», – наголошується в заяві.

Як зазначив голова Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Соколов, за всіма попередніми соціологічними дослідженнями в 132-му виборчому окрузі впевнено перемагає Юлія Тимошенко, тож саме через звинувачення молодого та сильного, авторитетного керівника влада намагається спотворити результат виборів.

Миколаївська обласна «Батьківщина» заявляє, що звернеться до суду у зв’язку із неправомірними діями очільника облдержадміністрації.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Партія «Батьківщина» оголосила першу п’ятірку свого списку

Партія «Батьківщина» оголосила першу п’ятірку свого списку

Юлія Тимошенко закликає до створення «коаліції дій» та гарантує результат за 100 днів

Юлія Тимошенко закликає до створення «коаліції дій» та гарантує результат за 100 днів

У Києві розпочався з’їзд партії «Батьківщина»

У Києві розпочався з’їзд партії «Батьківщина»

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30