Іван Крулько: Треба шукати альтернативу Мінському формату

«Батьківщина» вважає, що якщо Мінський формат не працює, його треба змінювати, посилювати за рахунок зміни майданчиків перемовин та долучення до процесу природних союзників України  – США і Великобританії.

На цьому наголосив заступник Голови партії Іван Крулько під час ефіру на телеканалі «NewsOne», коментуючи зустріч Ангели Меркель та Петра Порошенка.

«Усі констатують: Мінський формат не працює, але водночас кажуть, що альтернативи йому немає. І цей дисонанс триває фактично з моменту виникнення Мінська», – зауважив він.

На думку політика, Мінський формат важливий лише в одному аспекті – кількість обстрілів і вбивств українських військових і мирних жителів на Донбасі поменшала.

«У решті питань він не дав жодного прогресу. Навіть послідовність дій за Мінським форматом була перевернута з ніг на голову. Не кажучи вже про те, що у Мінському форматі беруть участь представники ДНР/ЛНР, посол РФ, а не лідери країн. Отже, там немає позиції керівників держав», – пояснив парламентарій.

За словами Івана Крулька, якщо всі розуміють, що Мінський формат не працює, то його треба змінювати, а також  долучати до перемовин наших природних союзників – США і Великобританію, які були підписантами Будапештського меморандуму, які є членами НАТО і  точно займають проукраїнську позицію.

«У них немає проблем із «північними потоками» та іншими бізнесами, на яких дуже сильно зав’язана певна кількість країн ЄС. Окрім того, якби США долучились до переговорного процесу, досягнення миру на Донбасі було б швидшим», – вважає заступник Голови партії.

Підсумовуючи, народний депутат також висловив переконання, що нинішнє керівництво не здатне на рішучі кроки, а тому очевидно – новий формат перемовин, який призведе до миру, запускатиме вже новий Президент України.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: ГТС треба відокремити від «Нафтогазу», але зберегти у державній власності

Юлія Тимошенко: ГТС треба відокремити від «Нафтогазу», але зберегти у державній власності

Юлія Тимошенко закликала владу розробити новий бюджет

Юлія Тимошенко закликала владу розробити новий бюджет

Юлія Тимошенко: Cпробу протягнути рішення про продаж землі за зачиненими дверима зупинено

Юлія Тимошенко: Cпробу протягнути рішення про продаж землі за зачиненими дверима зупинено

Календар новин
Жовтень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31