Ми доб’ємося миру на умовах України та повернемо наш Донбас, – Юлія Тимошенко на Вінниччині

Після президентських виборів нова влада змінить формат переговорів про припинення російської агресії, зміцнить армію і зупинить бізнес на війні.

Про це заявила Юлія Тимошенко під час мітингу у Козятині, що на Вінниччині.

«Нам потрібен мир, але не на умовах агресора. Ми доб’ємося миру, але на умовах України. Ми повернемо наш, український, Донбас. На Донбасі буде відновлена дія українських законів, буде демілітаризована територія, повернемо 2 мільйони біженців», – наголосила вона.

Юлія Тимошенко переконана, війна на Сході «декому дуже вигідна, тому що війна – це мільярди, які на ній заробляють».

«Або зніміть плакати з гаслами «Армія», або припиніть зі своїх заводів постачати непридатне військове обладнання втричі дорожче, ніж кращі взірці НАТО. Припинить таким чином перераховувати на офшори гроші, які йдуть на армію, припиніть як президент платити податки в російський бюджет з російського бізнесу», – звернулась лідер «Батьківщини» до Петра Порошенка.

На жаль, констатувала вона, за фальшивим патріотизмом на війні, на крові заробляють мільярди.

До того ж Юлія Тимошенко зауважила, що сьогодні окуповані території перетворилися на «сіру зону», через яку йде контрабанда та наркотики.

Лідер «Батьківщини» назвала основні шляхи вирішення конфлікту.

За її словами, Україні потрібна сильна контрактна армія.

«Сьогодні в світі загострилася боротьба за енергоресурси, за харчі, за землю. Якщо ми не станемо сильними і не здатні будемо захищати кордони, ми не зможемо вижити в цьому конкурентному світі», – сказала вона.

Тимошенко наголосила, що не варто покладатися лише на тупикові Мінські домовленості.

«Вони від початку були безперспективними. Які переговори, коли з одного боку за стіл сідають терористи з так званих ЛНР та ДНР, а з іншого боку – проросійські маріонетки, які ведуть від імені України переговори? Це здача національних інтересів України!» – обурилася лідер і додала, що треба було з перших днів війни спиратися на документ, який вже був в України, – Будапештський меморандум.

«Чому за 4,5 роки головний документ нашої безпеки не винесли на найвищий рівень? Чому президенти країн-підписантів не були за столом переговорів? Чому їм не пред’явили претензії виконати гарантії або повернути те, що в нас забрали? Тому що за нашою спиною зливають національні інтереси України, нашу стратегію. Коли президент жодного разу не сказав про Будапештський меморандум – це означає, що справжні переговори за мир не ведуться», – підсумувала вона.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Очаківські депутати висловили позицію з приводу мораторію на продаж землі

Очаківські депутати висловили позицію з приводу мораторію на продаж землі

Юлія Тимошенко: Люди протестують, коли не можуть вплинути на рішення влади

Юлія Тимошенко: Люди протестують, коли не можуть вплинути на рішення влади

Юлія Тимошенко: Мир, земля і доля стратегічної власності – це питання, які має вирішувати лише народ України

Юлія Тимошенко: Мир, земля і доля стратегічної власності – це питання, які має вирішувати лише народ України

Календар новин
Жовтень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31