Михайло Соколов: «Миколаївський аеропорт має запрацювати ще в цьому році».

Перший заступник голови Миколаївської обласної ради, лідер обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Соколов вважає, що ситуація, яка склалася навколо миколаївського аеропорту, гальмує розвиток економіки області. «Миколаївщина не в змозі нормально розвиватися, залучати інвесторів, приваблювати туристів доки не запрацює КП «Міжнародний аеропорт «Миколаїв», — зазначив Михайло Володимирович. – Адже наявність і стала робота аеропортів є вкрай необхідною умовою для нормального розвитку регіону».

Завдяки непродуманим діям представників попередньої влади, підприємство дійшло до повної руйнації, борги досягли величезних розмірів, — зазначає М.Соколов. А відсутність авіаційних сполучень позбавляє Миколаївську області можливості на рівних конкурувати з сусідами – Одесою та Херсоном. Одеський аеропорт має 36 регулярних рейсів, розліт по Україні, Європі, іншим країнам. Він вже навіть не справляється з обсягом перевезень. Навіть Херсон, де реконструювали свій аеропорт, має регулярні рейси до Стамбулу та Києва.

— Ми, представники обласної влади, депутати від «Батьківщини» зробимо все, щоби до кінця року наш аеропорт відновив польоти, щоб ми могли авіатранспортом приймати гостей, відправляти туристів. У літній час забезпечити, приміром, рейси до Туреччини, у зимовий – до Івано-Франківську та Львову. Безперечно, зацікавлені у відкритті авіарейсу до Києва.

Сьогодні Михайло Соколов разом із депутатським корпусом, виконавчою владою працює над тим, аби запустити аеропорт. В першу чергу, винайдені кошти обласного бюджету, аби профінансувати сертифікацію підприємства. Сума, яку можна виділити з обласного бюджету, становить сім мільйонів гривень. Також ведуться переговори з Європейським банком реконструкції та розвитку, з Державним фондом реконструкції, інвесторами про виділення коштів, аби зробити в Миколаєві сучасний аеропорт, який відповідає всім міжнародним вимогам.

Михайло Соколов вважає, що невнесення КП «Міжнародний аеропорт «Миколаїв» до Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року, — помилка, яку найближчим часом буде виправлено. Адже Миколаївський аеропорт має більш вагомий серйозний статус, ніж, приміром, аеропорти Кривого Рогу чи Сум. Лідер «Батьківщини» пояснив, — в країні, яка приймає важку авіацію, за вимогами Боїнга, за вимогами міжнародних авіаційних норм безпеки, повинно бути мінімум два аеропорти розрахованих під важку авіацію. На сьогодні є один основний («Бориспіль» в Києві), але відсутній резервний, яким раніше був Донецький аеропорт. Служба авіаційних сполучень Міністерства інфраструктури вважає, що єдиний аеропорт, який може в нинішніх умовах виконати важливу державну функцію, є миколаївський аеропорт. Тож у Миколаєва та його повітряних воріт є серйозна перспектива. Начало формы

Конец формы

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» зареєструвала законопроєкт, що обмежує зарплати чиновників

«Батьківщина» зареєструвала законопроєкт, що обмежує зарплати чиновників

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Календар новин
Січень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31