Миколаївські «батьківщинівці» відзначили День незалежності

24 серпня з нагоди 26-ої річниці проголошення Незалежної України представники Миколаївської парторганізації ВО «Батьківщина» зібралися на мітинг біля пам’ятника Т. Шевченку.

Як повідомляє прес-служба Миколаївського обласного партосередку ВО «Батьківщина», активісти пройшли вулицями міста, розгорнувши державні та партійні прапори, тримаючи плакати із зображеннями Т.Шевченка і В.Чорновола. Вони взяли участь у спільному виконанні Державного Гімну та почтили хвилиною мовчання загиблих в Україні.

«На жаль, Україна так і не позбулася бандитської, грабіжницької влади. Тільки тепер влада вдягла вишиванки, зображуючи патріотизм і любов до України. Для мене сьогодні водночас святковий день і день трауру за моїми побратимами, які захищали свободу та Незалежність країни на передовій  і не повернулися додому. На жаль, ми так і не здобули повної економічної та політичної незалежності. Своїми діями, виходом на цей мітинг ми звертаємо увагу нинішньої влади на зубожіння українського народу, необхідність вивести країну з війни та налагодити нормальне життя, якого достойні українці», — зазначив перший заступник голови Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Олег Кравець.

Партійні активісти також закликали небайдужих громадян підтримати акцію «батьківщинівців» відносно заборони затоплення Національного природного парку «Бузький Гард».

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Партія «Батьківщина» оголосила першу п’ятірку свого списку

Партія «Батьківщина» оголосила першу п’ятірку свого списку

Юлія Тимошенко закликає до створення «коаліції дій» та гарантує результат за 100 днів

Юлія Тимошенко закликає до створення «коаліції дій» та гарантує результат за 100 днів

У Києві розпочався з’їзд партії «Батьківщина»

У Києві розпочався з’їзд партії «Батьківщина»

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30