Миколаївські депутати від «Батьківщини» закликали ввести мораторій на підвищення тарифів

Депутати від ВО «Батьківщина» Миколаївської обласної ради виступили із заявою, в якій зазвали місцеві ради всіх рівнів протидіяти тарифному геноциду.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», фракція обласної ради у повному складі висловилася за введення мораторію на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги за прикладом Київради. Питання щодо введення мораторію «батьківщинівці» планують винести на розгляд сесії обласної ради.

На засіданні фракції прийнято відповідний документ-звернення до голів сільських, селищних, районних рад Миколаївської області. У зверненні йдеться про те, аби депутати місцевих рад вирішили встановити мораторій (заборону) на введення в дію підвищених тарифів для населення на газ, електроенергію, воду, теплову енергію, послуги з теплопостачання. Лідер миколаївських партійців Михайло Соколов зазначив, що депутати-«батьківщинівці» одностайні в своїй позиції стосовно тарифної політики діючої влади, тож закликають народних обранців всіх рівнів підтримати ініціативу ВО «Батьківщина».

«Слід вчинити як Київрада, яка вирішила заборонити з 1 липня підвищення цін на послуги ЖКГ. Адже сьогодні дві третини українців не можуть оплачувати комунальні рахунки. Дивує, що вже другий уряд поспіль називає цю політику не знищенням українців, а початком реформ. Слід казати правду: влада кидає людей напризволяще, в черговий раз підвищуючи тарифи», — зазначив Михайло Соколов. Звернення з призовом про мораторій направлено в місцеві ради всіх рівнів Миколаївської області.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Дорогі мої! Щиро вітаю всіх Вас з найбільшим та найсвітлішим нашим святом – Великоднем!

Юлія Тимошенко: Дорогі мої! Щиро вітаю всіх Вас з найбільшим та найсвітлішим нашим святом – Великоднем!

Миколаївські «батьківщинівці» привели до ладу в’їзд до Миколаєва.

Миколаївські «батьківщинівці» привели до ладу в’їзд до Миколаєва.

Запрошуємо на весняну толоку!

Запрошуємо на весняну толоку!

Календар новин
Травень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31