Миколаївський «батьківщинивець» виступив проти закриття сільських шкіл

Депутат Миколаївської обласної ради від «Батьківщини» Сергій Чмир підтримав вимоги вчителів, батьків учнів та сільських голів трьох сіл Арбузинського району.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», люди звернулися до депутата з проханням не допустити закриття шкіл в селах Олексіївка, Бузьке та Новогригорівка.

Рішення про закриття шкіл в цих селах було прийнято особисто головою райдержадміністрації, без врахування думки громади. Депутат обласної ради Сергій Чмир, депутати Арбузинської районної ради разом із жителями сіл намагалися отримати пояснення від голови райдержадміністрації. Втім очільник району категорично відмовився від зустрічі та викликав поліцію.

«Батьки, вчителі, всі жителі цих трьох сіл опинилися в безвихідній ситуації. Як можна без обговорення з громадою, вирішувати питання закриття шкіл. Село буде існувати і процвітати, поки в ньому є де навчатися дітям, поки працює молодь та створює сім’ї. Чиновники ж повинні діяти в інтересах людей, а не в інтересах власних амбіцій. Влада і депутати мають виконувати волю людей», — зазначив «батьківщинивець» Сергій Чмир.

Люди, які висловили незадоволення діями голови Арбузинської райдержадміністрації, підписали Звернення на адресу Президента України, Кабінету Міністрів, облдержадміністрації та обласної ради.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Лише зміна влади дозволить знизити ціни на газ, – Юлія Тимошенко

Лише зміна влади дозволить знизити ціни на газ, – Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко зустрілася з Директором Світового банку в Україні

Юлія Тимошенко зустрілася з Директором Світового банку в Україні

Наша перемога буде чесною, – Юлія Тимошенко

Наша перемога буде чесною, – Юлія Тимошенко

Календар новин
Лютий 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28