Миколаївський «батьківщинивець» виступив проти закриття сільських шкіл

Депутат Миколаївської обласної ради від «Батьківщини» Сергій Чмир підтримав вимоги вчителів, батьків учнів та сільських голів трьох сіл Арбузинського району.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», люди звернулися до депутата з проханням не допустити закриття шкіл в селах Олексіївка, Бузьке та Новогригорівка.

Рішення про закриття шкіл в цих селах було прийнято особисто головою райдержадміністрації, без врахування думки громади. Депутат обласної ради Сергій Чмир, депутати Арбузинської районної ради разом із жителями сіл намагалися отримати пояснення від голови райдержадміністрації. Втім очільник району категорично відмовився від зустрічі та викликав поліцію.

«Батьки, вчителі, всі жителі цих трьох сіл опинилися в безвихідній ситуації. Як можна без обговорення з громадою, вирішувати питання закриття шкіл. Село буде існувати і процвітати, поки в ньому є де навчатися дітям, поки працює молодь та створює сім’ї. Чиновники ж повинні діяти в інтересах людей, а не в інтересах власних амбіцій. Влада і депутати мають виконувати волю людей», — зазначив «батьківщинивець» Сергій Чмир.

Люди, які висловили незадоволення діями голови Арбузинської райдержадміністрації, підписали Звернення на адресу Президента України, Кабінету Міністрів, облдержадміністрації та обласної ради.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» зареєструвала законопроєкт, що обмежує зарплати чиновників

«Батьківщина» зареєструвала законопроєкт, що обмежує зарплати чиновників

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Календар новин
Січень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31