Надія Савченко розповіла, що у воронезькому СІЗО за нею стежили навіть в туалеті

Українська льотчиця та народний депутат VІІІ скликання Надія Савченко, яка зараз перебуває під арештом у московському СІЗО-6, розповіла про те, що під час перебування у воронезькому ізоляторі її повсюду знімали.

Про це вона розповіла в інтерв’ю російському виданню «Новая газета».

Савченко

Савченко пригадує, що у воронезькому ізоляторі відеокамери були всюди, навіть в туалеті і в душі, а на всіх співробітникам СІЗО висіли відеореєстратори.

«Мене зараз теж весь час знімають, навіть коли приносять їжу, коли особистий обшук проводять. Я не хочу бути зіркою YouTube», — говорить українська льотчиця.

За словами Савченко, в перші тижні перебування в московському СІЗО-6 з нею поводилися грубо, власне так само, як і з іншими ув’язненими.

Особливо її обурювало, що деякі співробітниці ізолятора щоразу при проведенні особистого обшуку супроводжували свої дії фамільярними коментарями.  Проте зараз її обшукують вже без вульгарностей, а співробітники московського ізолятора взагалі звертаються до неї на ім’я та по батькові.

На питання, як їй це вдалось, відповідає, що «два тижні жорстких згризань дали результат».

«Я тут почула, що у в’язниці погано живеться хворим і бідним. Правда, у тюрмі краще не хворіти. Медикаментів і лікарів тут завжди не вистачає. Медична допомога надається із запізненням на три дні і неефективна, що переводить захворювання з гострих у хронічні. На сьогодні я втратила 40-60% слуху на праве вухо і оголосила слідчому, щоб мені надали кваліфікованого спеціаліста не зі штату лікарів тюремної медицини», — зізналась українська льотчиця.

Останні новини

День Пам’яті та Перемоги: Юлія Тимошенко вшанувала Героїв Небесної Сотні

День Пам’яті та Перемоги: Юлія Тимошенко вшанувала Героїв Небесної Сотні

«Легко продати те, чого немає на папері», — Вадим Підберезняк

«Легко продати те, чого немає на папері», — Вадим Підберезняк

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29