Обрання депутатів від демократичної опозиції завадить кланам остаточно зруйнувати Україну, – Юлія Тимошенко

Сьогодні важливе завдання опозиції – завадити намірам кланів провести своїх кандидатів на семи округах, на яких відбуваються довибори до Верховної Ради України.

Про це лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко наголосила під час зустрічі з мешканцями села Березова Рудка на Полтавщині.

За її словами, фракції «Народного фронту» та Блоку Петра Порошенка разом із залишками Партії регіонів отримають конституційну більшість і будуть продовжувати руйнувати життя людей і «звільняти Україну від українців» своєю антинародною політикою в парламенті.

«У кланів є план. Але цей план не для людей, а для олігархів, яким потрібні сільськогосподарська земля та надра», – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона пояснила, що саме через багаті природні ресурси України – газ, нафту, золото, клани проводять антисоціальну політику, адже «їм не потрібні заможні українці, їм потрібні земля і надра, і дуже дешева рабська робоча сила».

«Клани в ручному режимі через свою голову НБУ Гонтареву, яка робила чорні оборудки  з державними цінними паперами для Януковича та його оточення, обезцінила гривню втричі», – пояснила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» переконана що знецінення гривні призвело до зменшення втричі доходів простих людей. Адже нині світ вимірює ціни на газ, метал, зерно, продукти, одяг, ліки у валютному вимірі, саме тому знецінення гривні втричі є «руйнівним для економіки для життя людей».

«Вони мають сьогодні надприбутки саме тому, що ціна на зовнішніх ринках залишилася практично такою, як була, а вам зарплати та пенсії зменшили втричі у валютному вимірі. А тепер що з цінами буде? На продукти харчування, на одяг в світі ціни виміряються в доларах. Це означає, що ціни також збільшаться втричі – це закони економіки. Тобто вони запустили програму ліквідації частини українців для звільнення землі», – розповіла політик.

На думку Юлії Тимошенко, перемога на дострокових виборах провладних кандидатів посилить «коаліцію» БПП, «Народного фронту» та залишків Партії регіонів, які проводять через парламент потрібні олігархам рішення.

«У них не вийшло в останній раз провести особливий статус Донбасу, де вони практично віддавали окупантам окупований регіон, але не вистачило голосів. Але якщо ці сім голосів, які зараз по всій країні обирають, у тому числі один кандидат на Полтавщині, пройдуть завдяки підкупу та обману, у них буде на сім голосів більше. Тоді у влади з’явиться впевнена конституційна більшість. Демократичній опозиції треба зробити все, щоб цього не допусти», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Політик пояснила, що перемога на довиборах до парламенту 17 липня на семи округах може додати сім бійців, які захищатимуть разом з «Батьківщиною» інтереси людей.

Нагадаємо, кандидати від «Батьківщини» беруть участь на довиборах в усіх семи округах. Кандидатом на 151 окрузі на Полтавщині є Руслан Богдан.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Партія «Батьківщина» вимагає звіту уряду про ситуацію у сфері ЖКГ і пропонує свій план наведення ладу в галузі.

Партія «Батьківщина» вимагає звіту уряду про ситуацію у сфері ЖКГ і пропонує свій план наведення ладу в галузі.

Дорогі первомайці!

Дорогі первомайці!

Партійна конференція: Миколаївська Батьківщина висунула понад 700 кандидатів в депутати різних рівнів

Партійна конференція: Миколаївська Батьківщина висунула понад 700 кандидатів в депутати різних рівнів

Календар новин
Вересень2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30