Оптимізація податків виведе економіку з тіні, – Юлія Тимошенко

Зменшення податкового тиску на підприємців, скасування ПДВ, ЄСВ і 37 квазі-податків, а також реформування органів податкової служби – це завдання Нового економічного курсу.

Про це заявила Юлія Тимошенко сьогодні під час презентації програми економічного розвитку країни у Києві.

Голова партії «Батьківщина» наголосила, що одна з причин економічних негараздів у країні – тінізація половини обсягу економіки України через неефективну та ворожу для бізнесу податкову політику: «Податкова система є неадекватною, не відповідає цілям і завданням, а також стала системою терору вітчизняного підприємництва».

Податкове навантаження в Україні, наголошує Юлія Тимошенко, є вкрай високим і становить 39% ВВП, а з врахуванням «корупційного податку для бізнесу» дорівнює 48% ВВП, тоді як за світовими стандартами не повинно перевищувати 29%.

Юлія Тимошенко впевнена, що треба відмовитись від єдиного соціального внеску на користь персоніфікованої пенсійної системи, як і від корупційного ПДВ.

«Понад 50 країн світу не мають податку на додану вартість. Серед них: США, Японія, Сінгапур, Австралія тощо. Тому я хочу запропонувати замінити ПДВ на вибір тими податками, які має або Японія, або США, або Сінгапур. Краще поставити поміркований податок на реалізацію товарів і послуг, поступово знижувати його, але зробити надійну базу, посильний податок, і прибрати корупцію», – констатувала політик.

Голова партії «Батьківщина» пропонує також скасувати  37 квазіподатків, що формують лише 0,48% доходів до бюджету, але є при цьому «корупційною годівницею».

Водночас малі і середні підприємці повинні залишились на спрощеній системі оподаткування, а фермери – отримати преференції.

Юлія Тимошенко звернула увагу на те, що світовим трендом є пом’якшення системи оподаткування та зменшення податкового навантаження на бізнес.

«Зниження ставок податків не виводить економіку з тіні. Єдиний шлях для побудови нової економіки – зміна системи оподаткування», – підсумувала лідер партії.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

День Пам’яті та Перемоги: Юлія Тимошенко вшанувала Героїв Небесної Сотні

День Пам’яті та Перемоги: Юлія Тимошенко вшанувала Героїв Небесної Сотні

«Легко продати те, чого немає на папері», — Вадим Підберезняк

«Легко продати те, чого немає на папері», — Вадим Підберезняк

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29