Питання на контролі: бюджетна комісія виділила 20 млн. грн. на ремонт місцевих доріг у м. Первомайськ

На початку березня жителі міста Первомайськ разом із «Радою громади» м. Первомайськ, яка виступила ініціатором заходу, самоорганізувалися та вийшли на акцію протесту, щоб привернути увагу обласного керівництва до питання ремонту доріг місцевого значення на Первомайщині.
До учасників акції приїхав голова обласної державної адміністрації Олександр Стаднік, який пообіцяв первомайцям виділити 20 млн.грн.на ремонт та утримання доріг місцевого значення.
5 березня в програмі «Добрий вечір» на НІС-ТВ Вадим Підберезняк підтримав ініціаторів акції та сказав, що люди самоорганізувалися без політичних прапорів і їх вимоги цілком об’єктивні та законні.
21 травня до лідера Миколаївської Батьківщини звернулися місцеві жителі із проханням «нагадати» губернатору про свою обіцянку. Було опубліковано пост, в якому Вадим Підберезняк призвав очільника області виконувати свої обіцянки.
Сьогодні, 13 липня, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій Олександр Бондарь, який є депутатом від ВО «Батьківщина», підписав відповідну рекомендацію про виділення 20 млн. грн. на ремонт доріг місцевого значення в м. Первомайськ.
Усе це стало можливим завдяки тим людям, що вийшли на акцію! Не дарма кажуть, що стукайте та вам відчинять. Впевнені, що місцеві депутати від ВО «Батьківщина» та представники громадськості будуть пильно стежити за використанням коштів та якістю виконання робіт. Адже, виділити кошти — це одне, а своєчасно їх освоїти та якісно виконати роботи — це вже зовсім інше.
Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31