Порядок денний парламенту переповнений лобістськими законопроектами, – Юлія Тимошенко

Порядок денний Верховної Ради переповнений лобістськими законопроектами, які ухвалюються в інтересах кланів, а не в інтересах людей.

Про це на брифінгу за підсумками Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів сказала керівник фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Вона назвала ці законопроекти, зокрема йдеться про:

– законопроекти 7180У і 7080-1д про особливості управління державними банками. Ухваленням цим документів намагаються, по суті, вивести держбанки з-під державного управління. Це зробить їх «легким корупційним здобутком сьогоднішніх високопосадовців»;

– законопроект 6428У щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером яких є держава, що може призвести до скасування будь-якого контролю з боку держави за роботою держпідприємств, державних монополій. По суті, це може призвести до спрощення процесу розпродажу майна таких підприємств, відмивання коштів, що спричинить ліквідацію ключових державних стратегічних підприємств;

– законопроект 7123У, у якому фактично знімається контроль держави за якістю продуктів харчування, робіт та послуг, які надаються людям, а цим самим «відкривається шлях до того, щоб низкоякісні продукти та послуги за неміряні гроші надавалися українцям, а держава не мала контролю та впливу на ці процеси»;

– законопроект 6027-д є яскравим прикладом лобіювання інтересів приватних банків проти інтересів громадян. Приватним банкам надаються великі повноваження, а клієнти банків, зокрема позичальники, практично позбавляються прав.

«Президент є власником одного з приватних банків. Я так розумію, таким чином  продовжують створювати умови для бізнесу «Рошен» в Україні. «Батьківщина» навпаки пропонує ухвалити законопроекти, які захищають права клієнтів банків, їх майно, право власності на застави, якщо люди здатні повернути кредити», – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона також додала до переліку законопроект 7083, у якому через систему банкрутства приватні облгази отримують право в тіні приватизовувати підприємства теплоенергетики.

«Борги людей перед теплопостачальниками, спричинені непосильними тарифами, конвертуватимуться в те, що у громадян відбиратимуть комунальну власність, у тому числі і підприємства теплоенергетики», – пояснила лідер «Батьківщини».

Окрім цього, парламентарій назвала лобістськими законопроект 7511, 6542д, 3738д, 3549-1д та інші.

«Ці лобістські законопроекти, що будуть намагатися ухвалити у ВР, спрямовані проти інтересів українців. Ось так сьогодні працює цей парламент, який є інструментом кланової системи, відбору в України та українців останніх ресурсів», – пояснила парламентарій.

Юлія Тимошенко наголосила на тому, що «Батьківщина» стоятиме на захисті інтересів українців.

«Ми виходимо з ініціативою ухвалення нового курсу розвитку України, який складається з нової грошово-кредитної політики, діаметрально протилежної тій, що проводить Нацбанк. Ми виходимо з новим економічним курсом, який докорінно руйнує корупцію та лобізм на користь кланів, що управляють країною, новими концепціями пенсійної, податкової реформ та іншими складовими, які можуть подарувати українцям зовсім інші стандарти, принципи та якість життя», – підсумувала вона.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31