ПРИВІТАННЯ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО З НАГОДИ з 16- річчя партії ВО «Батьківщина».

Дорогі друзі, соратники, однодумці !

Щиро вітаю з 16- річчям нашої партії «Батьківщина».

Сьогодні наша партія, яка була заснована 9 липня 1999 року є потужною політичною силою та найстаршою парламентською політичною партією з розвинутою структурою місцевих осередків .

Усі ми переживали різні часи, але завжди » Батьківщина» стояла на захисті інтересів людей, демократичних цінностей та відстоювала європейський шлях розвитку України. Це чи не єдина політична сила в країні, яка ніколи не співпрацювала з антинародними режимами і завжди перебувала в жорсткій опозиції до антинародної політики і антисоціальної політики.

Партію » Батьківщина» іноді називають партією майданів, бо саме за участі наших партійних активістів та всього українського народу Помаранчева революція та Революція гідності стали переможними сторінками історії України в боротьби з диктатурою.

Упевнена, що і російський агресор програє свою війну проти України, оскільки тисячі патріотів з партквитками » Батьківщини» та добровольці з створених за участі партії батальйонів самооборони безстрашно боронять незалежність України на Сході країни.

Останні президентські та парламентські вибори стали випробуванням для партії » Батьківщини», поштовхом для оновлення, очищення та модернізації. Але цей процес не завершений: ми стоїмо на порозі місцевих виборів і я сподіваюсь, що наші партійці на місцях зможуть вибороти перемогу і будуть справжніми захисниками інтересів людей.

Сьогодні я хочу подякувати всім: у кого партквитки видані 16 років тому, тим, хто з гідністю ніс звання «батьківщинця» у часи опозиції, молоді, яка вже зараз зробила вибір на користь » Батьківщини».

Дорогі мої, дякую вам за те, що ви продовжуєте виборювати найкращу долю для Українців, відстоюєте європейські цінності та ідеали, залишаєтеся чесними та безкомпромісними в питанні побудові демократичної і заможної України.

Вірю, що партію «Батьківщину» завжди поважатимуть люди. А наші нащадки колись святкуватимуть п’ятдесятиріччя, сторіччя і інші знаменні дати.

Ваша Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Цей злочин нікому не зійде з рук! – заява Юлії Тимошенко про підвищення ціни на газ

Цей злочин нікому не зійде з рук! – заява Юлії Тимошенко про підвищення ціни на газ

Юлія Тимошенко наполягає на ухваленні трьох мораторіїв: на підвищення тарифів, приватизацію ГТС та продаж землі

Юлія Тимошенко наполягає на ухваленні трьох мораторіїв: на підвищення тарифів, приватизацію ГТС та продаж землі

Миколаївські «батьківщинівці» підтримали протест проти подвійних тарифів

Миколаївські «батьківщинівці» підтримали протест проти подвійних тарифів

Календар новин
Жовтень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31