Разом з ухваленням бюджету в парламенті з’явилась нова коаліція

Державним бюджетом на 2016 рік практично скасовуються 32 соціальні закони та залишається корупційна система відшкодування ПДВ.

Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила в програмі «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер».

«Це бюджет продовження хаосу, корупції, бюджет стагнації української нації. Він продовжуватиме зменшувати темпи економічного зростання. По суті, відбудеться подальша економічна руйнація держави! Я не знаю, де ця мораль і де ця совість! 32 закони скасовані цим бюджетом», – наголосила вона.

Лідер «Батьківщини» пояснила, що йдеться, передусім, про соціально незахищені верстви населення – самотніх матусь, діточок з інвалідністю, дітей-сиріт, чорнобильців, афганців, воїнів АТО.

Як повідомила Тимошенко, скасована доплата за сніданки для учнів початкової школи, діти-сироти та обдаровані діти позбавлені права на позаконкурсний вступ до ВНЗ, а інвалідів війни позбавили права безкоштовного проїзду в громадському транспорті.

«Забрали пільги у родин Небесної сотні. Цей уряд перейшов усі межі моралі!» – обурилася політик.

Вона також розкритикувала відсутність коштів для індексації зарплат і пенсій, збільшення податкового тиску на малий та середній бізнес, позбавлення фермерів пільг.

«Збільшуються податки на малі підприємства, які працювали за спрощеною системою оподаткування, а для фермерських господарств збільшено майже вдвічі фіксований податок на землю та скасовані пільги на ПДВ», – пояснила  лідер фракції.

Юлія Тимошенко розповіла, що бюджет практично ухвалювався в тіньовому режимі: «Усі клани в кулуарах, у тіньовому режимі домовилися, а точніше – змовилися,  про продовження існування тіньової системи відшкодування ПДВ, а це найбільша корупція в бюджеті».

«Знову намагалися корумпувати мажоритарних депутатів. Ходили по залу, пропонували їм до 10 і більше млн на кожен округ депутата, який проголосує! Нашим депутатам-мажоритарникам пропонували по 10 млн. гривень за те, що вони проголосують за бюджет. Такого корумпованого хамства замість бюджетного процесу я просто не пам’ятаю», – обурено заявила вона.

Тимошенко пояснює  «істерію уряду» навколо процесу ухвалення бюджету його професійною нездатністю.

«Вони говорять: якщо бюджет не був би ухвалений, то була б катастрофа, падіння курсу до 100 грн. (за дол. США), руйнація всього на світі. Це абсолютна істерія, яка прикриває нездатність цього уряду і новосформованої більшості в парламенті практично формувати правильну політику!» – зазначила лідер фракції.

Окрім цього, політик упевнена, що себе вичерпав «формат уряду і формат більшості, сформованої явочним порядком перед голосуванням за бюджет», і що діячі, які себе дискредитували, мають піти з політики.

«Якщо не змінюється соціальна політика, політика підтримки економіки України, якщо не змінюється тарифна політика, якщо не має жодного елементу підтримки підприємців, розвитку нашої держави, фінансування ключових  інфраструктурних проектів, то навіщо потрібен такий уряд і такий парламент. Навіщо потрібен такий абсолютно спотворений бюджет?» – резюмувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Німеччини

Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Німеччини

«Батьківщина» спирається на прихильників у Миколаївській області

«Батьківщина» спирається на прихильників у Миколаївській області

Вадим Івченко: «Батьківщина» підтримує вимоги Федерації профспілок

Вадим Івченко: «Батьківщина» підтримує вимоги Федерації профспілок

Календар новин
Липень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31