Розгляд позову Юлії Тимошенко проти НКРЕКП затягують, щоб змусити людей платити за «драконівськими» тарифами, – представники позивача

Відповідачі по «тарифному» позову лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко проти НКРЕКП навмисне затягують розгляд позову до початку опалювального сезону, щоб отримати від українців мовчазну згоду на сплату послуг ЖКГ за необґрунтовано завищеними тарифами.

Про це заявив журналістам представник Юлії Тимошенко в суді Олександр Трохимець, підсумовуючи нинішнє попереднє засідання.

Трохимець повідомив, що сьогодні сторона позивача заявила до суду додаткові клопотання, найголовніше з яких стосується зупинення дії оскаржуваних постанов НКРЕКП про підвищення тарифів до винесення рішення суду.

«Ми бачимо, що відповідач, а також сторони на його боці, зокрема, Мінюст та компанії-монополісти,  хочуть затягнути процес. Вони домагаються того, щоб суд не виніс жодного рішення до початку опалювального сезону», – пояснив він.

На його думку, таким чином більшість населення змушена буде сплачувати необґрунтовані завищені тарифи і цей факт буде використано як мовчазну згоду населення на нові тарифи.

У свою чергу представник лідера «Батьківщини», міністр житлово-комунального господарства в уряді Тимошенко Олексій Кучеренко повідомив, що сторона позивача просить суд викликати як свідків керівництво НКРЕКП та директора департаменту теплопостачання у зв’язку з незаконним рішенням про встановлення тарифів та оскаржує відповідну постанову комісії.

Окрім того, він звернув увагу представників ЗМІ на оприлюднене листування голови НКРЕКП з народним депутатом, в якому голова комісії Дмитро Вовк фактично визнав, що при встановленні тарифів на центральне тепловодопостачання та на центральне опалення комісія не базувалась на жодних розрахунках, оскільки не мала до них доступу.

«Як представник позивача Юлії Тимошенко я б хотів, щоб все це представники комісії, виступаючи перед усім українським народом, виклали у суді», – зазначив Кучеренко.

Він також додав, що сторона позивача дає згоду на залучення до участі в судовому процесі представників міністерства економічного розвитку та всіх ліцензіатів – компаній теплокомуненерго, за розрахунками яких мали б встановлюватись тарифи, оскільки це питання стосується всіх споживачів в Україні.

Як відомо, «Батьківщина» подала два позови до Окружного адміністративного суду Києва щодо незаконного підвищення ціни на газ, тарифів на централізоване опалення і водопостачання.

У іншому позові – проти уряду Володимира Гройсмана – Юлія Тимошенко вимагає скасувати постанову, якою Кабінет міністрів відмінив так звані соціальні норми споживання газу і встановив єдину ціну на газ.

Попереднє засідання Окружного адміністративного суду Києва у цій справі почалось у середу, 27 липня. Після двотижневої перерви сьогодні  засідання продовжилось.

Тексти позовів можна переглянути тут:

Оскарження Постанови КМУ №315

Позов до НКРЕКП

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Ми покладемо край неоколоніальній політиці, коли країну затягують у борги, ще й змушують утримувати «наглядачів» за свій рахунок

Юлія Тимошенко: Ми покладемо край неоколоніальній політиці, коли країну затягують у борги, ще й змушують утримувати «наглядачів» за свій рахунок

Юлія Тимошенко: До миру потрібно прокладати справжній, реалістичний, справедливий шлях

Юлія Тимошенко: До миру потрібно прокладати справжній, реалістичний, справедливий шлях

Юлія Тимошенко ініціює створення спеціальної парламентської місії для досягнення миру

Юлія Тимошенко ініціює створення спеціальної парламентської місії для досягнення миру

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31