Розумний карантин, підтримка людей та економіки, – Юлія Тимошенко назвала необхідну для України стратегію

В умовах пандемії коронавірусу та світової кризи влада мусить спрямовувати всі зусилля на підтримку людей та української економіки, орієнтуючись, у тому числі, й на міжнародний досвід.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу у Верховній Раді.

«Усі країни світу сьогодні обирають стратегію підтримки своєї економіки. Правильний, розумний та зважений карантин, але й підтримка людей, робітників і підприємців. Для цього виділяються додаткові ресурси до бюджетів усіх рівнів, додаткові великі суми для підтримки малого та середнього бізнесу. Українська ж влада обрала принципово іншу, помилкову стратегію», – зауважила лідер партії.

Юлія Тимошенко, наголосила, що в умовах фінансової кризи необхідні кошти для підтримки економіки має дати реструктуризація міжнародного боргу, що навис над країною.

«Ми надали президенту, уряду, парламенту наш стратегічний план подолання фінансово-економічної кризи й боротьби з епідемією. Ми також готові дати, якщо це звичайно потрібно і кадрові пропозиції. В нас є сильні, компетентні, ефективні і відповідальні люди. Але ми не готові бути співучасниками руйнації України», – зазначила Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» наголосила, що депутати партії голосуватимуть лише за ті закони, які забезпечать реальний захист країні під час епідемії та кризи.

«Ми будемо голосувати за закон, який передбачає правильну систему харчування армії, що була зруйнована з приходом нової команди до влади. Ми голосуватимемо за всі рішення, що стосуються підтримки медиків, додаткової для них  доплати 300% до зарплатні і їх забезпечення усім необхідним під час боротьби з коронавірусом. Ми голосуватимемо за всі преференції для підприємців, ми голосуватимемо за підтримку людей, які під час карантину залишилися без засобів існування», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31