Сергій Соболєв: Ситуація в країні та безробіття змушують українців виїжджати за кордон

Розчарування соціально-економічною ситуацією в країні та тотальне безробіття змушують українців їхати за кордон в пошуках кращого життя.

Про це заявив перший заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв в прямому ефірі телеканалу «NewsOne», коментуючи питання масового виїзду українців з України.

Політик звернув увагу на те, що українці, які виїхали з країни, не стають жебраками на новому місці, а навпаки – досягають успіхів своєю важкою працею.

«Ці люди не просять милостиню, вони приїжджають і, не маючи ані знайомих, ані зв’язків, своєю важкою працею досягають унікальних успіхів. Ось чому в тому, що люди виїжджають за кордон, винна система, яка побудована в Україні. У цій системі такий працездатний народ, як наш, не може себе проявити: ні в бізнесі, ні в управлінні державною, ні в інших галузях. Адже той мізер, який отримують українці, – це оцінка влади за титанічну працю людей», – вважає заступник Голови фракції «Батьківщина».

Окрім того, Сергій Соболєв обурився брехливими заявами чинної влади про найнижчий рівень безробіття.

«Коли я чую, що в Україні, виявляється, найнижчий рівень безробіття в Європі, я не можу нічого зрозуміти. Виходить, що якщо у нас вважають працюючими тих, хто отримує тіньову заробітну плату, а також тих, хто десь просто числиться, – тоді вибачте. Тому зрозуміло, чому в нас найбільший рівень зайнятих людей», – наголосив він.

На думку парламентарія, наразі перше важливе питання, яке має вирішити влада, – це створення гідних умов для праці та забезпечення людей першим робочим місцем.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Партія «Батьківщина» оголосила першу п’ятірку свого списку

Партія «Батьківщина» оголосила першу п’ятірку свого списку

Юлія Тимошенко закликає до створення «коаліції дій» та гарантує результат за 100 днів

Юлія Тимошенко закликає до створення «коаліції дій» та гарантує результат за 100 днів

У Києві розпочався з’їзд партії «Батьківщина»

У Києві розпочався з’їзд партії «Батьківщина»

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30