Сергій Власенко: Порошенко робитиме все, щоб влада залишилась в його руках

Президент Петро Порошенко робитиме все, щоб зберегти в своїх руках владу, яка приносить йому шалені прибутки.

Про це в програмі «Наголос» на телеканалі  «НТА» сказав народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко.

«Бізнесмен Петро Порошенко, який випадково опинився в кріслі президента, мислить як директор «Рошен», а не як державник, не як людина, яка бореться за відновлення державних інституцій. Він мислить категоріями, як зберегти цю владу, адже вона йому приносить шалені прибутки», – сказав політик.

З огляду на це, вважає Сергій Власенко, дочасних парламентських виборів поки що не буде.

«На жаль, згідно з Конституцією, наприкінці процесу оголошення дочасних виборів парламенту лежить указ президент – він і ухвалює остаточне рішення. На моє переконання, Порошенко не підписуватиме такий указ», – зазначив парламентарій.

За словами Сергія Власенка, президент  розуміє, що не матиме такої фракції в парламенті, як зараз, і «Народний фронт» не пройде в наступний парламент.

«Про це говорять і соціологія (за якою Юлія Тимошенко і її партія «Батьківщина» випереджають президента та його партію), і результати 5 хвиль місцевих виборів в ОТГ, де «Батьківщина» також посідає упевнене перше місце. Після парламентських виборів вже буде інша конфігурація і Порошенко втратить свій монопольний вплив на Верховну Раду», – переконаний парламентарій.

Він також зауважив, що для нього вкрай важливим є питання, чи витримає Україна керування країною цією владою ще 1.5 роки.

«Зруйнована довіра до державних інституцій. Чи витримає це країна? До того ж ми часто стикаємось з непрофесійністю Генпрокуратури,  у нас повністю зруйнована довіра до правоохоронної системи  і до судової системи. І за це відповідає діюча влада. Замість того, щоб зробити ці органи професійними, влада, навпаки, політизує їх і робить все, щоб довіра до них зменшувалась», – заявив Сергій Власенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Дорогі мої! Щиро вітаю всіх Вас з найбільшим та найсвітлішим нашим святом – Великоднем!

Юлія Тимошенко: Дорогі мої! Щиро вітаю всіх Вас з найбільшим та найсвітлішим нашим святом – Великоднем!

Миколаївські «батьківщинівці» привели до ладу в’їзд до Миколаєва.

Миколаївські «батьківщинівці» привели до ладу в’їзд до Миколаєва.

Запрошуємо на весняну толоку!

Запрошуємо на весняну толоку!

Календар новин
Травень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31