Сергій Євтушок: Безпека – це сьогодні наш головний пріоритет

Припинення війни на Донбасі та повернення Криму – основні цілі України, на основі яких має будуватись уся державна політика.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок у прямому ефірі телеканалу «112 Україна».

«Безпека українців та встановлення миру на всій території нашої держави – це сьогодні головний пріоритет для України. Саме тому «Батьківщина» завжди підтримує законодавчі ініціативи, які стосуються питань безпеки і оборони, в тому числі, й щодо фінансового забезпечення військовослужбовців», – зазначив парламентар.

Сергій Євтушок підтвердив, що фракція «Батьківщина» готова проголосувати за проект закону, яким пропонується встановити кримінальну відповідальність за незаконний перетин державного кордону України особою, яка має громадянство (підданство) держави-агресора, або іншою особою в інтересах держави-агресора, що суперечать національним інтересам України.

«Досить говорити про антитерористичні операції чи якісь спеціальні режими – на Сході України точиться війна і ми маємо робити все можливе, аби відновити мир. Насамперед, це стосується контролю над кордоном. Але при цьому ми будемо піддавати цей та інші законопроекти жорсткому аналізу – аби майбутній закон був максимально чітким, аби не виникало жодних спірних питань, які могли б дати російським злочинцям шанс уникнути відповідальності», – уточнив народний депутат.

Він також додав, що вважає посилення санкцій Сполучених Штатів Америки та ЄС проти Росії, ініціативу Пентагону та Держдепартаменту США щодо надання летальної зброї Україні, кожні переговори щодо питань Донбасу та Криму – насамперед перемогою українських волонтерів, добровольчих батальйонів та військовослужбовців.

«Саме ці люди зробили свого часу неможливе – довели всьому світові, що агресію проти України чинить не хтось інший, а Росія. Вони зробили це всупереч усім намаганням та колосальним грошовим вливанням РФ і вони продовжують боротися за Україну сьогодні», – зазначив Сергій Євтушок.

Депутат від «Батьківщини» наголосив, що для стабілізації ситуації на Донбасі та повернення Криму Україна насамперед має підвищити рівень життя та змінитись зсередини.

«Влада, починаючи з президента та уряду, перш за все, має думати про добробут в Україні – нам потрібна міцна країна, міцна економіка та мінімум корупції! Аби люди, які живуть в Криму та на Донбасі побачили, що Україна – це вільна демократична держава, яка є частиною європейської сім’ї народів. На жаль, нині ми спостерігаємо протилежні речі, що суперечать задекларованим на Майдані принципам: рівень корупції, який постійно зростає, на чому наголошують вже навіть наші міжнародні партнери; президент, який намагається узурпувати владу та інші речі, що знищують нас. Але лише змінивши це, ми зможемо повернути Крим та відновити мир на Донбасі, забезпечивши безпеку українцям», – підсумував Євтушок.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Україні потрібен розумний та достатній карантин

Юлія Тимошенко: Україні потрібен розумний та достатній карантин

Юлія Тимошенко: Ми пропонуємо стратегію боротьби з коронавірусом, яка дозволить захистити здоров’я і життя людей та вберегти вітчизняну економіку від колапсу

Юлія Тимошенко: Ми пропонуємо стратегію боротьби з коронавірусом, яка дозволить захистити здоров’я і життя людей та вберегти вітчизняну економіку від колапсу

Юлія Тимошенко: Ми готові долучитися до спільної роботи в інтересах громадян

Юлія Тимошенко: Ми готові долучитися до спільної роботи в інтересах громадян

Календар новин
Березень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31