Ситуація в Авдіївці показує, що обраний владою шлях не веде Україну до миру, – Сергій Євтушок

Чергова ескалація конфлікту на Донбасі показує, що та політика, яку провадить українська влада, не дає позитивних результатів і не сприяє відновленню миру в країні.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок під час «Великого ефіру зі Світланою Орловською» на телеканалі «NewsOne».

Насамперед, представник фракції  висловив слова співчуття та підтримки постраждалим і їхнім сім’ям й подякував усім тим, хто допомагає у стабілізації ситуації в Авдіївці.

«Ми схиляємо голови перед нашими мужніми героями, що загинули в запеклих боях. Ми пишаємось незламним духом українських військових, котрі на Сході боронять наші кордони. Дякуємо волонтерам, які з перших хвилин загострення ситуації, в такі короткі терміни змогли забезпечити військових та мирне населення усім необхідним. Особливої уваги та вдячності заслуговують також спеціалісти низинної ланки, які цілодобово роблять усе можливе, аби відновити постачання тепла, світла та води для людей», – наголосив Сергій Євтушок.

Народний депутат переконаний, що причиною ескалації конфлікту на Сході України є бажання російського президента посилити свій вплив на міжнародній арені. На його думку, саме Путін дав команду бойовикам розпочати цей наступ.

Євтушок також зазначив, що аби протистояти ситуації, Україна має застосувати всі можливі дипломатичні інструменти і показати світові правду.

«Щоб не дати Путіну жодного шансу, ми маємо розповідати про те, що відбувається в Україні на всіх можливих міжнародних майданчиках. З першого лютого наша країна головує в Радбезі ООН, де має бути представлений чіткий фактаж щодо ситуації на Донбасі. Місія ОБСЄ в Україні вже зафіксувала, що саме Росія є відповідальною у загостренні конфлікту. Необхідно також негайно розслідувати обставини щодо обстрілу українського літака АН-26 російськими військовими у Чорному морі і вимагати дотримання міжнародного права», – зауважив парламентар.

Сергій Євтушок зазначив, що вважає позицію України на міжнародній арені на сьогодні недостатньо міцною. Причиною цього він назвав слабкість та бездіяльність української влади, яка погрузла у корупційних скандалах.

«Парламенту немає – він не працює. Уряд, який є, не може обпертись на міцну парламентську більшість, бо вона відсутня. Рівень корупції в Україні за останні два роки лише зріс. Ось таким є месседж, з яким ми, на жаль, представляємо країну у світі», – заявив народний депутат.

Насамкінець, він наголосив, що Мінський формат перемовин, яким сьогодні керується українська влада, не приведе країну до миру.

«Фракція «Батьківщина» і лідер Юлія Тимошенко неодноразово заявляли, що Україна має наполягати на тому, щоб у перемовинах брали участь усі країни, які підписували Будапештський Меморандум і зобов’язувались гарантувати цілісність та безпеку нашої держави – США, Велика Британія та Росія. Лише так ми зможемо поставити крапку у цій війні – втручанні Росії як агресора на територію суверенної держави України», – підсумував Сергій Євтушок.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Ми покладемо край неоколоніальній політиці, коли країну затягують у борги, ще й змушують утримувати «наглядачів» за свій рахунок

Юлія Тимошенко: Ми покладемо край неоколоніальній політиці, коли країну затягують у борги, ще й змушують утримувати «наглядачів» за свій рахунок

Юлія Тимошенко: До миру потрібно прокладати справжній, реалістичний, справедливий шлях

Юлія Тимошенко: До миру потрібно прокладати справжній, реалістичний, справедливий шлях

Юлія Тимошенко ініціює створення спеціальної парламентської місії для досягнення миру

Юлія Тимошенко ініціює створення спеціальної парламентської місії для досягнення миру

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31