Соціальні псевдореформи уряду Гройсмана утискають конституційні права громадян та перетворюють їх на кріпаків, – заява партії

Уряд Володимира Гройсмана вдається до відвертої маніпуляції та брехні, коли представляє свої «соціальні реформи» – пенсійну, медичну та трудову – які насправді спрямовані лише на знищення українського народу та перетворення громадян на кріпаків.

Пенсійна реформа уряду, яку з пафосом презентував на цьому тижні прем’єр-міністр Володимир Гройсман, не є реформою, спрямованою на поліпшення життя пенсіонерів та реформою самої пенсійної моделі.

Єдина справжня мета цієї «реформи» – зменшити кількість громадян, які можуть претендувати на пенсійні виплати. Саме тому більшість співробітників шкідливих підприємств позбавляється права на дочасні та пільгові пенсії.

А під гаслом «осучаснення пенсій» урядовці Гройсмана планують збільшити страховий стаж з 25 до 35 років – і це автоматично призведе до підвищення пенсійного віку до 65 років. А тим, хто не матиме 35 років стажу, уряд «милостиво» пропонує докупити його – майже за 17 тис. гривень за рік. Чи є у людей перед виходом на пенсію такі гроші? Але такі питання міністрів та самого Гройсмана не хвилюють.

Тим більш, що розповіді про значне загальне підвищення пенсій є відвертою маніпуляцією. Згідно з нашим аналізом, «осучаснення пенсій» торкнеться менше половини всіх пенсіонерів. Ті, у кого зараз мінімальна пенсія, отримають збільшення від 50 до 300 гривень. Але ці гроші зжеруть галопуюча інфляція та шалені комунальні тарифи!

Та навіть не це є головнею брехнею в «пенсійній реформі» Гройсмана. Він розповів, що в Україні проживає 26 млн громадян віком від 18 до 60 років. Проте, за даними Держстату, в 2016 році в нашій державі налічувалось трохи менше 18 млн людей відповідного віку. Звідки прем’єр-міністр «намалював» ще 8 млн українців – велика таємниця уряду. Та ця деталь викриває всю нікчемність так званої реформи!

Зараз до пенсії доживають заледве дві третини українців. Якщо ж буде запроваджено пенсійну реформу Гройсмана, буде добре, якщо до пенсії доживе третина наших громадян.

Те ж саме стосується медичної та трудової реформ, які так ревно просуває уряд. Медична реформа, яка пропонує ввести платну медицину, напряму порушує конституційні права громадян на безоплатну медичну допомогу. Якщо ці новації пройдуть, малозабезпечені верстви населення будуть назавжди позбавлені спеціалізованих медичних послуг та ліків!

А зміни до Трудового кодексу, які уряд хоче провести через Верховну Раду в червні цього року, дискримінують права жінок, анулюють права профспілок та надають роботодавцям майже необмежені права на звільнення робітників.

Всі ці «реформи» спрямовані лише на подальше погіршення життя громадян, що прямо суперечить ст. 22 Конституції України, яка забороняє ухвалювати закони, що звужують існуючі права та свободи.

Ця кріпацька політика є ганебною для народу та нищівною для держави. Тому «Батьківщина» вже запропонувала Володимиру Гройсману свою допомогу у написанні та проведенні правильної, спрямованої на захист інтересів громадян України, пенсійної реформи.

Проте, якщо уряд і надалі чинитиме спроби протягнути свій варіант пенсійної та інших «реформ», нам не залишиться нічого іншого, як домогтись включення до порядку денного Верховної Ради проекту постанови №6385 «Про відхилення звіту Кабінету Міністрів України та визнання діяльності Кабінету Міністрів України незадовільною» та ухвалити цю постанову.

Бо тільки відставка Гройсмана та його уряду врятує Україну та наших громадян від нищівних «реформ»!

Партія ВО «Батьківщина»

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» вимагає скасувати ухвалений парламентом закон про розпродаж землі

«Батьківщина» вимагає скасувати ухвалений парламентом закон про розпродаж землі

Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі

Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі

Юлія Тимошенко: Влада лякає людей дефолтом, щоб якнайшвидше позбавити українців землі

Юлія Тимошенко: Влада лякає людей дефолтом, щоб якнайшвидше позбавити українців землі

Календар новин
Квітень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30