Суд над Саакашвілі – це маркер для світу, чи є в Україні верховенство права, – Юлія Тимошенко (ОНОВЛЕНО)

Такою судовою розправою над екс-президентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі, яка зараз відбувається в Печерському райсуді м. Києва, президент Петро Порошенко ганьбить всю Україну.

Про це лідер партії «Батьківщина» заявила журналістам під час перерви в судовому засіданні з обрання запобіжного заходу Міхеїлу Саакашвілі.

Юлія Тимошенко повідомила, що приїхала до суду підтримати екс-президента Грузії та його дружину Сандру, оскільки пам’ятає, як «моя донька сиділа в такому самому абсолютно упередженому суді, з такими ж упередженими прокурорами».

_APX6503

«Я співчуваю екс-президенту Грузії, який все своє президентське життя і в найтяжчі часи захищав і зараз захищає Україну, а українська влада так з ним зараз поводиться», – обурилася лідер «Батьківщини».

Вона зазначила, що наразі в Україні існує два суди.

«Один суд – це просто судилище, яке зараз тут відбувається. Це абсолютно безпринципна річ, це суд без мотивації, усі речі у справі сфальшовані. А є і другий суд – народний. Це те, як судить народ України чинного президента Петра Порошенка, який організував цю виставу і показує її всьому світу. Такими судовими, прокурорськими розправами Порошенко не себе ганьбить, він ганьбить всю Україну», – заявила політик.

Юлія Тимошенко упевнена, що в майбутньому над тими високопосадовцями, які так принижують нашу державу своїми безправними та безпідставними процесами проти Міхеїла Саакашвілі, обов’язково буде суд.

Лідер «Батьківщини» також зазначила: якщо в Україні є справжній суд, то зараз Саакашвілі мають відпустити з-під варти додому, без будь-яких домашніх арештів.

«Треба просто звільнити людину, над якою відбувається сьогодні така політична наруга», – наголосила парламентарій.

Юлія Тимошенко, як і низка народних депутатів, висловила готовність взяти на поруки Міхеїла Саакашвілі.

_APX5712

Окрім того, виступаючи в Печерському суді, лідер «Батьківщини» попросила суд не застосовувати жодного запобіжного заходу щодо Міхеїла Саакашвілі.

За словами політика, на цей судовий процес зараз дивиться весь світ: «Цей процес є маркером, лакмусовим папірцем, чи є в Україні після двох революцій верховенство права, справедливі суди, чи є незаангажовані прокурори, які служать Конституції. Чи здатні ми сьогодні захистити те, проти чого на двох революціях поставав український народ».

«Сьогодні тут розглядається не лише справа Саакашвілі. Тут розглядається справа України!» – наголосила Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, що у суботу, 9 грудня, Юлія Тимошенко звернулася до президента Петра Порошенка з вимогою негайно звільнити Саакашвілі.

«На 4-му році свого правління Ви стали одночасно президентом, прокурором, парламентом, урядом, судом і генпродюсером усіх телеканалів. І тепер Ви кидаєте за ґрати своїх опонентів – так, як це робив Янукович. Згадайте, чим все завершилося. Ростов не гумовий», – зазначила вона у своїй заяві.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Миколаївські «батьківщинівці» ініціюють скликання позачергової сесії обласної ради

Миколаївські «батьківщинівці» ініціюють скликання позачергової сесії обласної ради

Юлія Тимошенко: Наша головна вимога – референдум

Юлія Тимошенко: Наша головна вимога – референдум

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29