У Донецькому суді почали зачитувати вирок Надії Савченко

У Донецьку Ростовської області розпочалося оголошення вироку у справі народного депутата від «Батьківщини» Надії Савченко, яку незаконно утримують в Росії.

Про це повідомляють народні депутати від «Батьківщини», які підтримують свою колегу в суді.

«Завели Надю до кімнати. В коридорі вона встигла привітатися «Доброго ранку», відповіли «Слава Україні!» Ми в залі засідання. Зйомка заборонена», – написав про початок засідання депутат Олексій Рябчин у Twitter.

Він відзначив, що «суддя тихо зачитує вирок, майже нічого не чути, Надя посміхається».

«Суддя монотонно бубонить, Надя переморгується з нами і жестами показує, що їй нудно. 13 представників  іноземних діипломатичних міссій в зал не пустили – стоять на вулиці», – пише про перебіг засідання Олексій Рябчин

Парламентарій також зауважив: «У руках у судді десь 150-200 сторінок вироку. Всі стоячи слухають. Святославу Цеголку зробили перше і фінальне зауваження за спробу фото, або виженуть».

Перед тим Рябчин також зауважив, що будівля суду всередині і зовні перебуває під посиленою охороною озброєних людей, також проводилася посилена перевірка особистих речей усіх, хто хотів потрапити на засідання.

Авокат Надії Савченко Микола Полозов також відзначив, що «Надія сьогодні життєрадісна, сильна, стійка».

Нагадаємо, група народних депутатів з «Батьківщини» та БПП прибули до РФ для участі у судовому засіданні, на якому оголошується вирок українській льотчиці Надії Савченко.

У складі депутатської делегації – члени фракції «Батьківщина» Олена Кондратюк, Вадим Івченко, Олексій Рябчин, Сергій Євтушок, Валерій Дубіль, депутати від БПП Марія Іонова, Ірина Луценко, позафракційний Віктор Кривенко. У російському Донецьку перебуває і прес-секретар Президента України Святослав Цеголко.

Як вже повідомлялося, депутата від БПП, члена ПАРЄ, учасника переговорних процесів у Мінську Ірину Геращенко не пропустили в Росію – вона отримала заборону на в’їзд до РФ на 5 років.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Возвращаются все? Гость дня: Вадим Пидберезняк возглавил Николаевскую парторганизацию “Батькивщины”

Возвращаются все? Гость дня: Вадим Пидберезняк возглавил Николаевскую парторганизацию “Батькивщины”

Юлія Тимошенко привітала аграріїв з професійним святом: Не здамося і не відступимо!

Юлія Тимошенко привітала аграріїв з професійним святом: Не здамося і не відступимо!

Анонс! Прес-конференція Юлії Тимошенко

Анонс! Прес-конференція Юлії Тимошенко

Календар новин
Листопад 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30