Україні потрібна якісна медицина, а не псевдореформа, – Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко переконана, що Україні потрібна якісна медицина.

Про це  лідер Батьківщини» заявила журналістам на брифінгу за підсумками Погоджувальної Ради керівників парламентських фракцій та комітетів.

На її переконання, так звана медична реформа від влади потребує скасування: «Якщо вона запрацює на повну потужність, Україна втратить третину нації».

«У мене немає сумнівів – такою медреформою знищують націю. Це треба негайно припиняти! Потрібно прибирати з посад тих людей, які цю медреформу санкціонували, які її підписали, за неї голосують і втілюють в життя. Якщо ця «медична реформа» запрацює на повну потужність – ми просто втратимо третину нації», – сказала політик.

Лідер «Батьківщини» повідомила, що такі висновки ґрунтуються на аналізі процесу впровадження цієї «реформи», який партія прискіпливо вивчає в кожному районі, в кожному населеному пункті.

«Лікарі криком кричать про те, що відбувається з медичною галуззю у наслідок так званої медичної реформи: сімейного лікаря додому викликати майже неможливо, швидка допомога викликається у найбільш екстрених випадках, коли людина майже вмирає», – обурено наголосила Юлія Тимошенко.

Вона розповіла, що практично всі кошти, які раніше спрямовувалися у лікарнях на койко-місце, тепер перенаправляються на першу ланку – на сімейних лікарів, а послуги профільних медичних спеціалістів зі своїх кишень доведеться оплачувати людям.

Окрім того, сімейні лікарі «самотужки, у електронній формі, мають укласти понад 2 тис. контрактів з пацієнтами, що є для них важким завданням», додала політик.

У деяких лікарнях, нагадала лідер партії, особливо в сільській місцевості, навіть немає комп’ютерів, а в лікарів немає в достатньому обсязі навичок роботи з комп‘ютерними програмами, зауважила Тимошенко.

«Покажіть мені, як лікарі в сільській місцевості можуть знайти електронне забезпечення усього процесу? Що це за наруга над країною?» – обурилася народний депутат.

Юлія Тимошенко наголосила на тому, що завданням нової влади має стати впровадження ефективної медицини, яка немає нічого спільного з тим, що запроваджує непрофесійна чинна влада.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Партія «Батьківщина» вимагає звіту уряду про ситуацію у сфері ЖКГ і пропонує свій план наведення ладу в галузі.

Партія «Батьківщина» вимагає звіту уряду про ситуацію у сфері ЖКГ і пропонує свій план наведення ладу в галузі.

Дорогі первомайці!

Дорогі первомайці!

Партійна конференція: Миколаївська Батьківщина висунула понад 700 кандидатів в депутати різних рівнів

Партійна конференція: Миколаївська Батьківщина висунула понад 700 кандидатів в депутати різних рівнів

Календар новин
Вересень2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30