Урядовий проект – це бюджет свідомого знищення українців, – Юлія Тимошенко

Урядовий проект бюджету на 2017 рік – це бюджет свідомого знищення українців. Усі, хто підтримає цей документ, стануть спільниками влади, яка впроваджують в життя стратегію «абсолютної бідності українців».

Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила на брифінгу за результатами засідання Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій та комітетів.

Політик наголосила, що у проекті державного бюджету на 2017 рік суттєво скорочується соціальна допомога вразливим верствам населення, відсутня індексація зарплат та пенсій, а дефіцит Пенсійного фонду складає 57%.

«Коли таке було, щоб дефіцит Пенсійного фонду складав майже 57%? Це означає, що влада практично знищила Пенсійний фонд. А дефіцит у 57% , створений штучно через те, що майже вся економіка перебуває в тіні, доведеться покривати з держбюджету. Це означає, що гроші, які уряд мав би використати на підвищення пенсій, підуть на те, щоб заплатити хоча б ті пенсії, які є!» – обурено заявила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» звернула увагу на те, що влада  зберігає податок на пенсії для працюючих пенсіонерів та відмовляється проводити індексацію доходів.

«У проекті бюджету не передбачено індексації пенсій і зарплат на рівень інфляції. Вони вибирають в ручному порядку, кому доплатити якісь копійки у вигляді доплат в бюджетній сфері. Але вся інша система у соціальній сфері – пенсії, заробітні плати бюджетникам, залишаються без індексації. Вони занижують інфляцію і навіть за заниженої інфляції доходи не індексують», – наголосила політик.

Юлія Тимошенко попередила фракції та партії, які підтримають цей «бюджет знищення українців» про те, що вони стануть «співучасниками впровадження політики абсолютної бідності українських громадян».

«Якщо не закривають офшори, не вводять податок на дивіденди, не детінізують економіку, не закривають незаконне відшкодування ПДВ великим аграрним кланам, то це бюджет свідомого знищення українців. Їм потрібно, щоб нас було не 42, а 15 мільйонів», – з обуренням підсумувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» вимагає скасувати ухвалений парламентом закон про розпродаж землі

«Батьківщина» вимагає скасувати ухвалений парламентом закон про розпродаж землі

Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі

Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі

Юлія Тимошенко: Влада лякає людей дефолтом, щоб якнайшвидше позбавити українців землі

Юлія Тимошенко: Влада лякає людей дефолтом, щоб якнайшвидше позбавити українців землі

Календар новин
Квітень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30