Вадим Підберезняк: «Сьогодні влада цілеспрямовано знищує санаторні школи-інтернати, тим самим порушуючи права особливих дітей на здобуття середньої освіти»

5 травня 2020 року лідер партії Юлія Тимошенко разом із народними депутатами  України від ПП ВО «Батьківщина» зареєстрували Проєкт Закону про внесення змін до Закону України «Про повну середню освіту» (щодо відновлення прав учасників освітнього процесу) №3430,в якому однією із вимог є збереження санаторних шкіл-інтернатів.

 

Про це в коментарі представникам ЗМІ розповів лідер Миколаївської Батьківщини Вадим Підберезняк.

 

За його словами, Обласна парторганізації ПП ВО «Батьківщина» виступає за збереження санаторних шкіл-інтернатів, тому що для дітей з особливими освітніми потребами – це в основному хвороби серця, туберкульоз, сколіоз, цукровий діабет тощо, необхідні особливі умови, в тому числі, допоміжні засоби для навчання.

 

«Сьогодні влада цілеспрямовано знищує санаторні школи-інтернати, тим самим порушуючи права особливих дітей на здобуття середньої освіти. Партія Батьківщина дуже серйозно ставиться до питання освіти наших дітей і тому ми будемо відстоювати право санаторних закладів освіти на повноцінне функціонування. Сьогодні вони хочуть лишити права на освіту дітей із важкими хронічними захворюваннями, а завтра почнуть закривати загальноосвітні школи, тому що розумні освічені  діти нашій владі не потрібні. Ми маємо відстояти право дітей з особливими освітніми потребами на здобуття середньої освіти», — зазначив Вадим Підберезняк.

 

Крім того, лідер Миколаївської Батьківщини жорстко розкритикував новий Закон України «Про повну середню освіту» та нагадав, що раніше він вже публічно заявляв про те, що з нового бюджетного року представники ВО «Батьківщина» будуть добиватися безкоштовного харчування для школярів      в селах, громадах та містах Миколаївської області.

 

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31