Верховна Рада потребує перезавантаження, бо ухвалює рішення в інтересах кланів, – Юлія Тимошенко

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко вважає, що Верховна Рада, яка ухвалює рішення не на користь людей, а на користь корупційних кланів, не має права на життя.

«У цьому парламенті кояться страшні речі. Тут – антидержавницька зграя, яка реально руйнує країну та інтереси людей», – заявила Голова фракції журналістам в кулуарах парламенту після ухвалення у першому читані Закону №4493 «Про ринок електричної енергії України» та прийняття в цілому Закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (2966-д).

Тимошенко зауважила, що ухвалення цих законів стало можливим через змову фракції «Самопоміч» з пропрезидентським Блоком Петра Порошенка.

«Сьогодні протягнули Закон про залежну на 100 відсотків від Президента НКРЕКП. Більше того, «Самопоміч» змовилася з БПП, щоб Президент залишив вплив на комісію, дали 6 місяців цій комісії працювати на чолі з корумпованим Вовком. Ми були категорично проти цього!» – наголосила політик.

Юлія Тимошенко заявила, що «Батьківщина» була за те, щоб негайно прибрати склад НКРЕКП, оскільки «членів Нацкомісії судити треба і притягувати до кримінальної відповідальності».

Депутат пояснила, що саме НКРЕКП встановлює тарифи на тепло, холодну і гарячу воду і фактично «сконцентрувала суму майже трильйон гривень, що є більше, ніж доходи держбюджету».

Також Голова фракції звернула увагу, що згідно з ухваленим законом, комісія, її склад та голова – тепер повністю залежні від Президента.

Юлія Тимошенко пояснила, що «якби НКРЕКП була незалежною, то вона б служила народу, державі та робила тарифи об’єктивними, а не завищені на вимогу корупціонерів».

«Коли ця комісія працює в інтересах кланів – через Президента і його маріонетку Вовка на чолі комісії, – то клани виставляють людям ціни на імпортований газ 285 дол. за тисячу кубометрів. Водночас ціна на імпортований газ, якщо його отримувати за прямими контрактами, -140 дол. США, а український газ коштує 82-85 дол. з урахуванням усіх податків», – пояснила політик.

З огляду на це, як стверджує лідер «Батьківщини», НКРЕКП прямо впливає на життя людей.

«Якщо ця комісія залежна від кланів, то вона встановлює людям завищені тарифи, а клани отримують надприбутки в трильйони гривень», – обурилася Голова фракції.

У зв’язку з цим Юлія Тимошенко бачить лише один шлях для відновлення соціальної справедливості – перезавантаження влади. А єдиним критерієм правильності реформ вона вважає зростання рівня життя людей, чого чинна влада не може запропонувати.

«Або українці будуть вимагати перезавантаження влади, або влада щодня буде знущатися над ними, прикриваючи це словом «реформи». Міжнародна спільнота вимагає від української влади реальних реформ, а вона робить фейкові реформи, які люди відчувають за рівнем життя», – підсумувала лідер «Батьківщини».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко закликала всіх українців вчитися заради майбутнього нашої держави

Юлія Тимошенко закликала всіх українців вчитися заради майбутнього нашої держави

«Батьківщина» одностайно підтримала скасування недоторканності

«Батьківщина» одностайно підтримала скасування недоторканності

Олена Кондратюк стала віцеспікеркою парламенту

Олена Кондратюк стала віцеспікеркою парламенту

Календар новин
Вересень2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30