Влада потребує оновлення через низький рівень довіри людей, – Юлія Тимошенко

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко вважає, що чинна влада має бути негайно переобрана, адже рівень довіри до неї є критично низьким.

Про це політик наголосила під час прес-конференції в Одесі, коментуючи результати соціологічних досліджень, які свідчать про ігнорування владою інтересів і потреб людей, а також про довіру до влади на рівні «статистичної похибки».

Юлія Тимошенко зауважила, що очільники держави та їхнє оточення, перебуваючи на посадах, використовують владу для збагачення та ухвалення лобістських законів.

«Для влади кожен день, тиждень і місяць – це шанс піти з посад не з порожніми руками. Саме тому у Верховній Раді на користь корупційних схем розглядаються лобістські законопроекти, які стосуються приватизації цілих державних галузей, які руйнують сталі системи забезпечення всіма необхідними послугами», – розповіла лідер «Батьківщини».

Народний депутат пояснила, що це також стосується приватизації за безцінь цілих державних галузей, а також продажу сільськогосподарської землі, що може бути «великою аферою», як  і ваучерна приватизація початку 90-х.

Юлія Тимошенко розкритикувала децентралізацію прем’єра Володимира Гройсмана, яка призвела до скорочення поселенської мережі, зруйнувала інфраструктуру маленьких сіл – дитячі садки, школи, ФАПи.

«Батьки з віддалених сіл підніматимуть дитину о 5-й ранку та везтимуть її за 10 чи 50 кілометрів до школи сільським бездоріжжям. А сільський пенсіонер у випадку серцевого нападу буде змушений їхати до лікарні у ці центри об’єднаної громади, щоб отримати невідкладну допомогу», – обурено зауважила вона.

На її думку, така «децентралізація» Порошенка-Гройсмана насправді є централізацією та звільненням сільськогосподарської землі від українців.

Саме така антинародна політика влади, упевнена лідер «Батьківщини», призвела до втрати довіри суспільства до влади.

«Останні соціологічні дослідження, які були проведені за підтримки міжнародних організацій, показують, що в суспільстві абсолютна довіра до президента становить 3%, до уряду – 2%, і до ВРУ – 1%», – констатувала парламентар.

Юлія Тимошенко також вважає, що треба добитися проведення виборів законним конституційним шляхом і висловила впевненість в тому, що у представників цієї влади немає шансів бути перебраними: «Кожен день перебування влади на чолі держави – це втрати для країни, розвал, хаос і втрата національних можливостей».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» вимагає скасувати ухвалений парламентом закон про розпродаж землі

«Батьківщина» вимагає скасувати ухвалений парламентом закон про розпродаж землі

Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі

Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі

Юлія Тимошенко: Влада лякає людей дефолтом, щоб якнайшвидше позбавити українців землі

Юлія Тимошенко: Влада лякає людей дефолтом, щоб якнайшвидше позбавити українців землі

Календар новин
Квітень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30