ВМГО «Батьківщина молода» привітала жінок м. Миколаєва з «Днем матері».

Миколаївська обласна організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Батьківщина Молода» 10 травня привітала матусь Миколаєва з міжнародним Днем Матері.
У рамках акції активісти організації дарували квіти та вітали зі святом перехожих жінок, які в цей час знаходилися в місті проведення акції, а саме на вулиці Радянській, біля Каштанового скверу.
«Це свято вкрай важливо для кожної людини, тому що мама дала нам найцінніше що у нас є – життя. Тому, висловлювати свою пошану і любов до матері потрібно не лише у цей день, а кожного дня, кожної години, своїми діями, вчинками, аби дати можливість пишатися своїми дітьми. Бо гордість за свою дитину — найцінніша нагорода для кожної мами», — сказав організатор акції, голова Миколаївської молодіжної громадської організації «Батьківщина Молода» Рябенко Олександр.
день матері1
День матері – міжнародне свято. В Україні офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня.
Вперше встановлене офіційно Конгресом США 8 травня 1914р. Після першої світової війни це свято почали відзначати у Швеції, Норвегії, Данії, Німеччині, Чехословаччині.
З XVII по XIX століття у Великій Британії відзначалася так звана «Материнська неділя» (англ. MotheringSunday) – четверта неділя Великого посту присвячена вшануванню матерів у всій країні.
У США День матері вперше привселюдно був підтриманий відомою американською пацифісткою Джулією Ворд Гоув у 1872 році. «День матері», за версією Джулії Ворд, – день єдності матерів у боротьбі за мир у всьому світі. Концепція Джулії Ворд не знайшла широкої підтримки ні в США, ні в інших країнах.
У 1907 році американка Анна Джарвіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшанування матерів у пам’ять про свою матір. Анна написала листи до державних установ, законодавчих органів і видатним особам з пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів. У 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері офіційним святом. У 1914 році, президент США Вудро Вільсон оголосив другу неділю травня національним святом на честь усіх американських матерів.
Слідом за США другу неділю травня оголосили святом 23 країни (в тому числі: Бахрейн, Гонконг, Індія, Малайзія, Мексика, Нікарагуа, Об’єднані Арабські Емірати, Оман, Пакистан, Катар, Саудівська Аравія, Сінгапур, Австралія, Україна та ін .). Крім того, понад 30 країн відзначають свято в інші дні.

день матеры 3

день матеры 2

день матеры1

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Юлія Тимошенко пропонує обмежити виплати чиновників, прив’язавши їх до зарплат людей

Юлія Тимошенко пропонує обмежити виплати чиновників, прив’язавши їх до зарплат людей

Єдність нам сьогодні потрібна, як ніколи – Юлія Тимошенко привітала українців із Днем Соборності

Єдність нам сьогодні потрібна, як ніколи – Юлія Тимошенко привітала українців із Днем Соборності

Календар новин
Січень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31